Ямба - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Середа, 22 Лют 2017, 17:16

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Ямба
  Літні сорти 17 Чер 2009, 16:37
  Ямба — сорт німецької селекції. Одержаний від схрещування у 1954 році сортів Мелба і Джеймс Грів. Проходить первинне сортовипробування в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України. Визнаний перспективним для промислових насаджень Полісся та Лісостепу.
  Дерево сильноросле, з широкоовальною середньозагущеною кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 50—70°. Пробуджуваність бруньок і пагоноутворювальна здатність середні. Плодоносить на кільчатках, списиках, однорічних приростах.
  Зимостійкість і стійкість до пізньовесняних заморозків висока, до парші та борошнистої роси — вища за середню.
  Цвіте в середньоранні строки, інтенсивно. Життєздатність пилку — 40—59%. Зав'язування плодів від вільного запилення—11—18%. Кращі запилювачі: Катя, Мелба, Оттава 274, Прима, Слава переможцям.
  У плодоношення на середньорослій підщепі вступає на, третій — четвертий рік після садіння. Плодоносить стабільно. Урожайність восьми — десятирічних дерев — 18—32 кг.
  Плоди середніх та більших за середні розмірів (120—180 г), середньої одномірності, сплющено-округло-конічні зі згладженими ребрами, зеленувато-світло-жовті, з червоним розмито-штрихуватим рум'янком на більшій частині поверхні, білими дрібними підшкірними цяточками і слабким сизим нальотом. Шкірочка товста, щільна. М'якуш білий, іноді з рожевими прожилками, ніжний, дуже соковитий, гармонійного кисло-солодкого смаку (4,3-4,4 бала).
  Знімна й споживча стиглість настає в середині серпня. В холодильнику плоди зберігаються 1—1,5 місяця. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виробництво соків.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 807 | Рейтинг: 5.0/1 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017