Голден Делішес - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Вівторок, 21 Лют 2017, 20:53

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Голден Делішес
  Зимові сорти 12 Тра 2009, 12:16
  Голден Делішес (Golden Delicious) належить до тихий небагатьох сортів-довгожителів, на які не поширюються віяння моди.. Вже близько 100 років його вирощують на всіх континентах і він продовжує відігравати одну з провідних ролей в світовому виробництві яблук та в селекції цієї культури. В багатьох країнах він залишається сортом № 1 (Італія, Франція). Голден Делішес - сорт американського походження відібраний в 1390 році в Східній Вірджінії А.Х. Моллінгсом із сіянців невідомого походження. Його давно вирощують і у Україні, переважно в Кріму, степовій зоні та західному Лісостепу, де він виявляє всі свої позитивні якості і рік в рік радує виробників високими урожаями, а покупців - гарними смачними плодами, що довго зберігаються і які використовують не тільки для споживання свіжими, а й для переробки.
  Його дерево сильноросле, з широкоовальною або округлою середньозагущеною кроною. Середньорозвінуті скелетні гілки відходять від стовбура майже під випрямляємо кутому Пробуджуваність бруньок середня пагоноутворювальна здатність середня. Плодоносити на кільчатках списиках, плодових прутиках, однорічних приростах.
  Зімостійкість нижча за середню, стійкість до парші та борошнистої роси середня. Сорт вибагливий до тепла, сонячної, радіації, рівня агротехніки.
  Цвіте в пізні рядки, довго. Формує пил середньої або високої життєздатності - 42-76%. Зав'язування плодів від вільного запилення високе - 9-27%. Кращі запилювачі: Айдаред, Ельстар, Глостер, Мелроуз.
  Сорт швидкоплідний, високоврожайний. В плодоношення на середньорослій підщепі вступає на третій-четвертий рік після садіння, на карликовій - на другий-третій. Плодоносити стабільно. Урожайність нарощує швидко. У умовах Кріму в 8-10-річних дерев на карликовій підщепі вона сягає 35-50 кг (28-63 т/га), на середньорослій - 45-60 кг (37-50 т/га), На Поділлі насадження цього сорту на середньорослій підщепі в 10-14-річному віці дають до 34 т плодів а гектара.
  Плоди середнього та більше за середній розміру (120-190 г), середньої одномірності, видовжено-округло-конічні, зеленувато-жовті, з великими опробковілими світло-коричневими сочевичками іноді з незначним оранжевим рум'янком та іржавою сіткою. Шкірочка середньої товщини щільна, еластична, гладенька, суха. М'якуш жовтувато-кремовий, щільний дрібнозернистий, соковитий, ароматний відмінного кислувато-солодкого смаку (4,5-4,6 балу).
  Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча - в січні. В сховищі плоди зберігаються до березня, в холодильнику - до травня. Транспортабельність висока. Вікорістовують переважно в свіжому вигляді та на виготовлення сухих порошків.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 312 | Рейтинг: 4.0/3 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017