Дельбарестіваль - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Середа, 22 Лют 2017, 17:16

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Дельбарестіваль
  Літні сорти 12 Тра 2009, 12:23
  У нових насадженнях країн Західної Європи велику питому вагу став займати Дельбарестіваль (Delbarestivate), торгова назва—Делькорф (DeJcorf), виведений 1956 року у Франції за схрещування сортів Старк Джонграймз (Stark Jonqrimes) і Голден Делішес.
  Дерева середньорослі, у молодому віці — сильнорослі, після вступу в плодоношення ріст трохи слабшає. Крона широкопірамідальна, середньозагущена. Уражуваність паршею та борошнистою росою незначна, сильніша — опіком.
  Цвіте сорт рано, дуже рясно. Диплоїд, добрий запилювач для багатьох сортів. Для нього ж кращими запилювачами є сорти Алкмене, Джеймс Грів, Діскавері та Елстар. За даними Д. Кручинської (1998), у плодоношення Дельбарестіваль вступає рано. Плодоносить щедро. Однак дерева старшого віку схильні до перевантаження та періодичності плодоношення. Сорт потребує проріджування зав'язі та омолоджувального обрізування.
  Плоди вище середнього розміру (150—180 г), одномірні, видовжено-циліндричні, жовті, з червоно-оранжевим мармурово-смугастим рум'янком на більшій частині поверхні. М'якуш світло-жовтий, ніжний, соковитий, ламкий, відмінного гармонійного кисло-солодкого смаку. Достигають плоди неодночасно, тому бажане дво, триразове збирання. Знімна стиглість настає наприкінці серпня — на початку вересня. Яблука, перетримані на дереві, легко осипаються. У холодильнику зберігаються близько 3,5 місяця. Транспортабельність висока.
  В Україні Дельбарестіваль почали вивчати недавно. Перші результати показують, що він перспективний для широкого випробування в Лісостепу та Степу країни і в майбутньому може поповнити групу сортів пізньолітнього строку достигання.
  Сорт генетично нестабільний. Це дало можливість садівникам деяких країн (Франція, Голландія, Бельгія, Німеччина) відібрати його клони, що відрізняються від вихідного сорту насамперед яскравішим покривним забарвленням плодів.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 286 | Рейтинг: 5.0/1 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017