Катерина - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Вівторок, 21 Лют 2017, 20:52

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Катерина
  Зимові сорти 12 Тра 2009, 13:55
  Пізньозимовмй сорт, виведений в Інституті садівництва УААН (м. Київ) від схрещування сортів Голден Делішес і Мекінтош Важак. У 2001 році включений до Реєстру сортів рослин України для Полісся та Лісостепу.
  Дерево середньоросле з широкоовальною доволі загущеною кроною, зимостійке, високостійке до парші, середньостійке до борошнистої роси. На середньорослій підщепі у плодоношення вступає на третій—четвертий рік після садіння. Плодоносить стабільно й рясно, в 5—10-річному віці формує 18—29 т/га плодів. Пртребує нормування квіток і зав'язі.
  Плоди вище середніх розмірів (160—190 г), середньої одномірності, зрізано-конічні, із слаборебристою верхівкою, зеленувато-жовті, з неяскравим червоно-оранжевим смугастим рум'янком на сонячному боці. Шкірочка середньої товщини, щільна суха. М'якуш жовтувато-кремовий, щільний, ламкий, дуже соковитий, відмінного кислувато-солодкого смаку (4,7—4,8 бала). Смакові якості незалежать від погодних умов вегетаційного періоду.
  Знімна стиглість плодів умовах Київщини настає наприкінці вересня, споживча—у грудні. Транспортабельність висока. Використовують в основному для споживання у свіжому вигляді, придатні також для приготування марочних соків.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 305 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017