Катя - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:21

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Катя
  Літні сорти 12 Тра 2009, 13:56
  Катя — сорт шведеької селекції. Виведений у 1947 році від схрещування сортів Джеймс Грів і Пармен Уорчестер. Проходить первинне та виробниче випробування в насадженнях яблуні наукових установ у Лісостепу та на північному Поліссі України. Перспективний для західного і центрального Лісостепу та північного Полісся.
  Дерево середньоросле, з широкоовальною або округлою, компактною, середньозагущеною кроною, яку створюють середньої міцності скелетні гілки, що відходять від стовбура під кутом 40—80° з піднесеними догори кінцями. Пробуджуваність бруньок висока. Пагоноутворювальна здатність середня.
  Плодоносить на кільчатках, плодових прутиках, однорічних приростах. Зимостійкість вища середньої, стійкість до парші та борошнистої роси висока.
  Цвіте в ранні строки, дуже рясно. Життєздатність пилку нижча середньої (21—35%). Зав'язування плодів від вільного запилення — 7— 12%. Кращі запилювачі: Джеймс Грів, Жорж Кав, Оттава 272, Лапіровка. Сорт практично самобезплідний.
  Скороплідний. На підщепі ММ106 у плодоношення вступає на третій—четвертий рік після садіння. Плодоносить стабільно. Швидко нарощує урожай: 6—8-річні дерева формують по 15—38 кг, 12— 13-річні — по 45—85 кг плодів.
  Плоди середніх розмірів (110—140 г), одномірні, округло-конічні, зеленувато-жовті, з яскраво-червоним розмитим рум'янцем майже по всій поверхні. Шкірочка тонка, щільна, еластична, гладенька, блискуча. М'якуш світло-кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий, доброго кисло-солодкого смаку (4—4,2 бала), на який дуже впливають температурні умови періоду формування плоду.
  Знімна й споживча стиглість настає наприкінці серпня. В холодильнику плоди зберігаються два місяці. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляд.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 300 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017