Квінті - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:27

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Квінті
  Літні сорти 12 Тра 2009, 13:57
  Зимостійкість висока, сприйнятливість до парші середня, стійкість до борошнистої роси висока.
  Квінті — сорт канадської селекції. Виведений від схрещування сортів Крімсон та Мелба. Проходить первинне і виробниче випробування в усіх зонах України. Доволі поширений в аматорських садах. Перспективний для Полісся, Лісостепу, центрального та західного Степу, Передкарпаття, Криму.
  Дерева середньорослі, з ширококруглою, доволі рідкою кроною. Скелетні гілки товсті, сильні, розміщені під кутом 60-90°. Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворюеальна здатність низька. Плодоносить переважно на кільчатках, списиках і плодових прутиках.
  Цвіте рано, доволі рясно. Життєздатність пилку середня (37—52%). Зав'язування плодів від вільного запилення помірне (6—11%). Кращі запилювачі: Віста Белла, Джуліред, Папіровка, Стзрк Ерлієст.
  У плодоношення вступає на четвертий — п'ятий рік після садіння. Схильний до періодичного плодоношення. Урожай плодів молодих 7— 8-річмих дерев становить 15—25 кг, 10—13-річних — 38 — 60 кг.
  Плоди середніх розмірів (100—130 г), округло-конічні, зеленувато-жовті, з рожевувато-червоним розмитим рум'янком майже по всій поверхні, дрібними сірими підшкірними цяточками та сизим нальотом. Шкірочка тонка, ніжна, еластична, гладенька, блискуча. М'якуш світло-кремовий, середньої щільності, дрібнозернистий, соковитий, відмінного кисло-солодкого смаку (4,5—4,6 бала).
  Знімна й споживча стиглість у Степу настає у першій, Лісостепу — у другій, на Поліссі — в третій декадах липня. Плоди достигають неодночасно, зберігаються 2—3 тижні. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виготовлення соків.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 289 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017