Ліберті - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:19

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Ліберті
  Літні сорти 12 Тра 2009, 14:06
  Сорт американської селекції. Одержаний від схрещування імунного сіянця PR 154—12 (Уелсі х F2 26829—2—2) з сортом Мекаун. 3 середини 60-х років випробовується в дослідних насадженнях наукових установ по всій території України. Перспективний для Полісся, центрального та північно-східного Лісостепу, Донбасу.
  Дерево середньоросле, у молодому віці швидкоросле, з округлою негустою кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 45—65°. Пробуджуваність бруньок і пагоноутворювальна здатність середні. Плодоносить на кільчатках і списиках.
  Зимостійкість вища за середню. Сорт імунний щодо парші, сприйнятливість до борошнистої роси середня.
  Цвіте в середні строки, Дуже рясно й дружно. Життєздатність пилку 15—55%. Зав'язування плодів від вільного запилення — 6—3, від кращих запилювачів (Айдаред, Глостер, Прісцилла, Флоріна, Мекфрі) — 12—17%.
  На всіх підщепах вирізняється високою швидкоплідністю, швидким нарощуванням урожаїв, стабільним плодоношенням. На третій—четвертий рік росту в саду врожайність на ММ106 становить 6—43, у семирічному віці — 38—42, у 9 років — 65 — 123 кг з дерева.
  Плоди середнього розміру (130—150г), округло-конічні, зеленувато-жовті, з плямисто-розмитим інтенсивним темно-бордовим покривним забарвленням на більшій частишні поверхні, численними дрібними білими підшкірними цяточками та сизим восковим нальотом. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, блискуча. М'якуш кремувато-білий, середньої щільності, соковитий, солодко-кислого освіжаючого смаку (4,0—4,2 бала).
  Знімна стиглість настає в середині вересня, споживча — наприкінці жовтня. У сховищі плоди зберігаються два, в холодильнику—до п'яти місяців. ПІД час зберігання уражуються побурінням сердцевини. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виробництво високоякісних соків, на виготовлення сухофруктів, варення, джему.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 293 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017