Мантет - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:28

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Мантет
  Літні сорти 12 Тра 2009, 14:18
  Мантет — сорт канадської селекції, отриманий за відбору сіянця з насіння сорту Титовка від вільного запилення. Проходить первинне та виробниче випробування в насадженнях наукових установ в усіх зонах України. Досить поширений в аматорських садах. Перспективний для яблуневих насаджень Полісся, центрального та північно-східного Лісостепу.
  Дерево середньоросле, з овальною, середньозагущеною кроною, яку утворюють сильні скелетні гілки, що відходять від стовбура під кутом 50—85°, з піднесеними догори кінцями. Пробуджуваність бруньок вища середньої, пагоноутворювальна здатність середня.Плодоносить переважно на кільчатках, менше — на списиках, плодових прутиках та верхівках однорічних приростів.
  Зимостійкість та стійкість до борошнистої роси високі, сприйнятливість до парші середня.
  Цвіте в середні строки і доволі тривало. Життєздатність пилку середня (40—61%). Зав'язування плодів від вільного запилення 9—14%. Кращі запилювачі: Віста Белла, Джуліред, Мелба, Папіровка.
  На середньорослій підщепі у плодоношення вступає на третій — четвертий рік після садіння. Схильний до періодичного плодоношення. Швидко нарощує урожай: 8—9-річні дерева формують 20-35 кг, 10-13-річні — 45-70 кг плодів.
  Плоди середніх розмірів (110–140 г) та одномірності, широкоокругло-конічні, слаборебристі на верхівці, жовтувато-зелені, з рожевувато-червоним смутасто-розмитим рум’янком на більшій частині поверхні, дрібними сіруватими підшкірними цяточками тa легким сизуватим нальотом. Шкірочка тонка, ніжна, гладенька. М'якуш рожевувато-білий, з рожевими прожилками, середньощільний, ніжний, соковитий, ароматний, відмінного кислувато-солодкого смаку (4,5—4,8 бала).
  Знімна й споживча стиглість у степовій зоні настає в другій декаді липня, в лісостеповій — наприкінці цього місяця, на Поліссі — на початку серпня. Достигають плоди неодночасно. Зберігаються 2—3 тижні. Транспортабельність середня. Використовують у свіжому вигляді, на виготовлення високоякісних соків.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 293 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017