Пінова - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Середа, 22 Лют 2017, 17:17

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Пінова
  Зимові сорти 17 Чер 2009, 09:49
  Пінова (Pinova) — сорт, отриманий у Німеччині у 1986 році за схрещування сортів Клівія і Голден Делішес.
  Дерево середньоросле, з широкопірамідальною середньозагущеною кроною, доволі морозостійкі, високостійке до парші та борошнистої роси. Сприйнятливість до бактеріального опіку середня (Faby R, 1994).
  Цвіте в середньопізній строк. Диплоїд. Добре запилюється пилком сортів Ельстар, Гала, Глостер, Голден Делішес, Айдаред, Мелроуз, Чемпіон.
  У плодоношення вступає рано — на другий рік росту в саду. Плодоносить щорічно й рясно. Схильний до надмірного зав'язування плодів і перевантаження урожаєм. На проріджування зав'язі та літнє обрізування реагує збільшенням розмірів і поліпшенням забарвлення яблук.
  Плоди вище середнього розміру, одномірні, округло-конусоподібні, з доволі вузькою верхівкою, зеленувато-жовті, з оранжево-червоним штрихувато-розмитим рум'янком, що вкриває 60—70% поверхні. Шкірочка тонка, але щільна, гладенька, слабоблискуча м'якуш жовтий, дуже щільний, ламкий, соковитий, з приємним ароматом, відмінного кислувато-солодкого смаку.
  Знімна стиглість настає наприкінці вересня — на початку жовтня. Достиглі плоди не осипаються. При недбалому збиранні на них можуть з'явитися вмятини від пальців, що знижує товарність. У холодильнику плоди зберігаються близько восьми місяців, не зазнаючи фізіологічних змін. До закінчення зберігання не втрачають соковитості, консистенції м'якуша і в'януть менше, ніж яблука Голден Делішеса.
  Садівники Європи називають Пінову сортом XXI ст. І віщують йому довге життя, оскільки він переважає популярні нині сорти за стійкістю до хвороб, швидкоплідністю та врожайністю.
  В Україні Пінова випробовується зовсім недавно. Результати вивчення засвідчують, що в південному Поліссі її плоди достигають наприкінці вересня. За зовнішнім виглядом і масою вони типові для цього сорту. В холодильнику зберігаються до травня, не в'янучи, не втрачаючи смаку і консистенції м'якуша. Останні показники на дегустаціях було оцінено на 4,6—4,9 бала.
  Пінова заслуговує на увагу українських садівників. Вже нині слід почати виробниче відрощування цього сорту в зонах районування Голден Делішеса.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 316 | Рейтинг: 5.0/1 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017