Папіровка - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Вівторок, 21 Лют 2017, 20:53

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Папіровка
  Літні сорти 17 Чер 2009, 13:13
  Папіровка (Алебастрове, Налив білий прибалтійський, Кальвіль білий королівський) — прибалтійський сорт народної селекції. Поширений на Поліссі та в Лісостепу. Основний сорт ранньо-літнього строку достигання як у промислових насадженнях, так і в аматорських садах, один з найпоширеніших сортів раннелетнего терміну дозрівання. Відрізняється порівняно високою пристосованістю до умов вирощування і непримхливістю до грунтових умов.
  Дерево середньоросле. В молодому віці росте інтенсивно й утворює овальну крону. У плодоносних дерев крона широкоовальна або округла, негуста. Скелетні гілки середньої міцності відходять від стовбура під кутом 40—60°. Пробуджуваність бруньок середня, пагоутворювальна здатність середня. Плодоносить переважно на кільчатках.
  Зимо- та морозостійкість високі. Стійкість до парші та борошнистої роси середня.
  Цвіте в середні строки. Життєздатність пилку середня (22—55%). Сорт самобезплідний. Кращі запилювачі: Квінті, Антонівка звичайна, Жорж Кав, Конфетне, Джеймс Грів, Уелсі, Макінтош, що забезпечують зав’язування плодів у межах 24-37%.
  Швидкоплідний. У плодоношення вступає на третій – четвертий рік після садіння. 3 віком інтенсивно нарощує врожайність і плодоносить рясно; 10-12-річні дерева формують по 50—75 кг плодів. З роками перенавантажується урожаєм, плодоношення стає періодичним.
  Плоди середніх розмірів (110—140 г) і середньої одномірності, сплющено-округлоконічні, зеленувато-жовті з густим восковим нальотом і численними великими підшкірними цитатами. Шкірочка тонка, гладенька, суха. М’якуш білий, нещільний, ніжний, великозернистий, соковитий, доброго кисло-солодкого смаку (4,0—4.2 бала). У перестиглих плодів стає сухуватим, розсипчастим, буруватого відтінку, посереднього смаку.
  Знімна й споживча стиглість настають у другій — третій декадах липня. Плоди достигають неодночасно. Зберігаються 2—3 тижні. Транспортабельність невисока. Використовують у свіжому вигляді, на виробництво сухих порошків, компотів.
  В перші роки після посадки дерево швидко зростає, в пору плодоносіння вступає на 4-5-й рік. У звичайних садах одне доросле дерево дає 150-200 кг плодів. Плоди середнього розміру (100-110 г). На старих деревах - дрібніші, округло-конічної форми, зеленувато-білого забарвлення. М'якоть біла, соковита, кисло-солодкого смаку. Дозрівають плоди в третій декаді липня, початку серпня. Після знімання можуть зберігатися 10-15 днів, потім їх смак погіршується. Крона дорослих дерев не загущалася, але вимагає регулярного обрізання, оскільки плоди сильно дрібніють, а плодоносіння стає різко періодичним. дорослі дерева середнього розміру приголомшуються паршею і борошнистою росою. До недоліків сорту слід віднести: періодичність плодоносіння, низьку транспортабельність, неодночасне дозрівання плодів і їх переджнивне осипання.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo | Теги: Білий налив, Алебастрове, Папіровка
  Переглядів: 315 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017