Пепінка золотиста - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:27

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Пепінка золотиста
  Осінні сорти 17 Чер 2009, 13:39
  Пепінка золотиста — сорт української селекції. Виведений на Млїівській дослідній станції садівництва від схрещування в 1928 році сортів Пепінка литовська і Ренет Баумана. З 1971 року районований у всіх грунтово-кліматичних зонах України, але найбільше поширений на Поліссі та в Лісостепу.
  Дерево середньоросле, з широкоокруглою середньозагущеною кроною, створеною міцними скелетними гілками, що відходять від стовбура під кутом 50—90°. Пробуджуваність бруньок та пагоноутворювальна здатність середні. Плодоносить на кільчатках, списиках, плодових прутиках, однорічних приростах.
  Зимостійкість висока. Стійкість до грибних захворювань вища за середню.
  Цвіте в ранні строки, дуже рясно й дружно. Життєздатність пилку середня — 41—59%. Зав'язування плодів від вільного запилення —12— 21%, від кращих запилювачів (Антонівка звичайна. Айдаред, Кальвіль сніговий, Рубінове Дуки, Спартан) —12—37%.
  У плодоношення вступає рано, на третій рік росту в саду на ММ106. Плодоносить дуже рясно й стабільно за роками. У молодому віці швидко нарощує врожай. На Поліссі 5—8-річні дерева формують по 30—45 кг, 10—13-річні — по 80—120 кг плодів.
  Плоди середні та більші за середні (140—180 г), середньої одномірності, кулясті або широкоокруглоконічні, зеленувато-жовті, зі світло-червоним розмитим рум'янком на сонячному боці, з ледь помітними зеленувато-сірими підшкірними цяточками. Шкірочка дуже тонка, гладенька, блискуча, масляниста. М'якуш білий, дуже ніжний, соковитий, дрібнозернистий, доброго кисло-солодкого смаку (4,1—4,3 бала).
  Знімна стиглість настає в другій декаді вересня, споживча — в жовтні. У звичайному сховищі плоди зберігаються 1—1,5, в холодильнику — до 4 місяців. Транспортабельність середня. Використовують свіжими, для мочіння, виготовлення пюре, варення, джемів.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 314 | Рейтинг: 2.0/1 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017