Прима - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:17

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Прима
  Літні сорти 17 Чер 2009, 15:01
  Прима — сорт американської селекції, отриманий від схрещування сіянців 14—510 (F2 26829–2–2 х Голден Делішес) і NY 123249. Випробовується в дослідних насадженнях наукових установ та у промислових садах по всій nериторії України. У1991 році районований у степовій зоні.
  Дерево сильноросле, з широкоокруглою доволі густою кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура майже під прямим кутом. Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворювальна здатність середня. Плодоносить на кільчатках, списиках, плодових прутиках та однорічному прирості.
  Недостатньо зимостійкий для успішної культури в умовах Полісся. Для Лісостепу і Степу зимостійкість достатня.
  Імунний проти парші, високостійкий до борошнистої роси.
  Цвіте в ранні строки. Життєздатність пилку — 25—56%. Зав'язування плодів від вільного запилення — 7—43%. Кращі запилювачі: Пріам, ВМ 41497, Делічія, Алкмене, Самобезплідний.
  Швидкоплідний сорт. На середньорослій підщепі вступає у плодоношення на третій рік після садіння й інтенсивно нарощує урожайність, яка вже з шостого року перевищує 40 кг. У 12-річному віці кожне дерево формує по 100—157 кг плодів, але плодоношення стає періодичним.
  Плоди більші середнього розміру (150—180 г), порівняно одномірні, сплющено-округлі, з ребристою верхівкою, жовті, з кармінно-червоним смугасто-розмитим рум'янком на більшій частині поверхні. Шкірочка тонка, еластична, ніжна, блискуча. М'якуш кремовий, середньощільний, соковитий, ніжний кисло-солодкого смаку (4—4,2 бала).
  Знімна й споживча стиглість настає у третій декаді серпня. У звичайному сховищі плоди зберігаються до одного місяця, в холодильнику — 2—3. Під час зберігання можуть уражуватися гіркою підшкірковою плямистістю. Транспортабельність висока. Використовуються у свіжому вигляді, на виготовлення соків.
  Період дозрівання: 3-я декада серпня - початок вересня. Фрукт: від середнього до крупного розміру, з округлою або конічно-округлою формою. Шкірка досить жорстка, злегка масляниста, із з жовто-зеленим фоном покритим інтенсивним червоним шаром, який займає 50-80% поверхонь плоду. М'якоть біло-кремового кольору, жорстка, хрустка, соковита, з приємним кисло-солодким смаком. Фрукти стійкі до зовнішньої дії і транспортуванню, можуть зберігатися 30-45 днів, можуть використовуватися для промислової переробки.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 307 | Рейтинг: 4.0/1 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017