Радогость - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:29

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Радогость
  Зимові сорти 17 Чер 2009, 15:04
  Сорт виведений в інституті садівництва УААН (м.Київ) від схрещування у 1971 році сортів Джонатан і Грінслівз. У 2000 році введений до Реєстру сортів рослин України, його рекомендовано вирощувати на Поліссі та в Лісостепу.
  Дерево середньоросле з широкоокруглою середньозагущеною кроною. Скелетні гілки відходять від стовбуру під широким кутом (55—90°). Пробуджуваність бруньок вища за середню, пагоноутворювальна здатність середня. Плодоносить на кільчатках, списиках, плодових прутиках. Зимостійкість висока, стійкість до парші та борошнистої роси середня. Цвіте в середні строки, інтенсивно. Життєздатність пилку доволі висока (53—72%). Зав’язування плодів від вільного запилення — 8—17%. Кращі запилювачі: Айдаред, Аскольда, Рубінове Дуки, Спартан.
  У плодоношення на середньо рослій підщепі вступає на третій—четвертий рік після садіння. Урожаї нарощує швидко: 6-8-річні дерева формують по 20—30КГ, 10—12-річні — по 50^90 кг плодів. Плодоносить стабільно.
  Плоди середнього та більше середнього розміру (125—175 г), середньої одномірностіі сплющено-конінні, трохи асиметричні, жовті, з тьмяно-червоним штрихувато-розмитим рум'янком на всій поверхні та великими жовтими злегка опробковілими, підшкірними цяточками. Шкірочка середньої товщини, щільна, суха, злегка оржавлена. М'якуш жовтувато-світло-кремовий, щільний, ламкий, соковитий, ароматний, гармонійного кисло-солодкого змаку (4,4-4,5 бала).
  Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. У звичайному сховищі плоди зберігаються до лютого—березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують свіжими та на виготовлення марочних соків.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 292 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017