Ранет Семиренко - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:24

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Ранет Семиренко
  Зимові сорти 17 Чер 2009, 15:14
  Ранет Симиренка (Зелений Ренет Скмиренка, Ренет Філіберга) — сорт невідомого находження виявлений П.Симиренком у 60-ті роки XIX ст. у старих садках поблизу села Млієве і названий на честь його батька П.Ф. Симиренка. Широко поширений у всіх зонах України, районований з 1928 року. Найкраще вдається у західному Лісостепу та в степовій зоні України.
  Нині відроджується популярність цього сорту. Збільшується виробництво садивного матеріалу, розширюються площі молодих садів, зайнятих ним у Криму, Степу та Лісостепу.
  Дерево середньоросле з широкоокруглою, доволі густою кроною. Міцні нижні скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 55—70°, верхні — майже під прямим. Пробуджуваність бруньок вища за середню, пагоноутворювальна здатність висока. Плодоносить на кільчатках та списиках, плодових прутках.
  Зимостійкість середня, посухостійкість висока. Стійкість до парші та борошнистої роси нижча за середню.
  Цвіте в середньопізні строки. Диплоїд. Практично самобезплідний сорт. Кращі запилювачі: Айдаред, Голден Делішес, Антонівка кам'яничка. Антонівка звичайна, Кальвіль сніговий, Кальвіль донецький.
  Швидкоплідний сорт. На сильнорослій підщепі вступає у плодоношення на четвертий рік після садіння, на середньорослій — на третій. Швидко нарощує врожаї: 7—8-річні дерева формують по 12—15 кг, 10— 13-річні — до 100 кг плодів. З віком за перевантаження дерева плодоносять періодично.
  Плоди середніх та більші середніх розмірів (140—190 г), одномірні, округло-конічні, дещо асиметричні, зелені, з численними світлими, доволі великими підшкірними цяточками. До закінчення зберігання стають жовтувато-зеленими. Шкірочка товста, дуже щільна, еластична, гладенька, блискуча, слабомасляниста. М'якуш білий, з зеленуватим відтінком, посеред періоду зберігання — світло-кремовий, щільний, дуже соковитий, ароматний, відмінного гармонійного смаку (4,5—4,6 бала).
  Знімна стиглість настає наприкінці вересня — на початку жовтня, споживча — наприкінці грудня. У холодильнику зберігаються 7—8місяців, не в'янучи. Під час зберігання можуть спухати і уражуватися побурінням шкірочки та м'якуша. Транспортабельність висока. Використовують переважно у свіжому вигляді, а також для виробництва марочних соків. Сік з плодів цього сорту є також добрим матеріалом для виготовлення столових вин.
  До недавнього часу був одним з основних зимових сортів. Дерево середнього розміру. Плоди середньої величини, соковиті, відмінного смаку з гармонійним поєднанням цукру і кислоти. Знімна прілість настає в першій половині жовтня. Добре що зберігаються до березня. Дерево рано вступає в пору плодоносіння, урожайне. Сорт недостатньо зимостійкий. Сильно приголомшується паршею.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 307 | Рейтинг: 1.0/1 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017