Рум'яний альпініст - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:17

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Рум'яний альпініст
  Зимові сорти 17 Чер 2009, 15:38
  Рум'яний альпініст — сорт селекції Молдавського НДІ плодівництва та Нікітського ботанічного саду. Виведений за схрещування сортів Кальтерербемер (Мантуанське) та Альпініст. Районований у Степу України з 1997 року.
  Дерево сильноросле, з розлогою кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура під тупим кутом (55—85°). Пробуджуваність бруньок і пагоноутворювальна здатність середні. Плодоносить на кільчатках, списиках і плодових прутиках.
  Зимо- та посухостійкість і стійкість до борошнистої роси висока, до парші — нижча за середню.
  Цвіте у середньоранні строки, доволі рясно. Життєздатність пилку середня — 37—53%. Зав'язування плодів від вільного запилення добре — 16—19,5%. Кращі запилювачі: Айдаред, Вагнера нове, Глостер, Ліберті.
  У плодоношення на середньорослій підщепі вступає на третій рік після садіння. Плодоносить стабільно. Врожай 5—7-річних дерев — 15—23 кг плодів.
  Плоди більші середнього розміру (155—200 г) середньосплющено-конічні, зі слабкою ребристістю на верхівці, жовтувато-зелені, з невеликим рожево-оранжевим розмитим рум'янком на сонячному боці, густими дрібними сірувато-зеленими підшкірними цяточками та восковим нальотом. Шкірочка товста, щільна, еластична, гладенька, блискуча, злегка масляниста. М'якуш світло-кремовий, з зеленуватими прожилками, середньозернистий, ламкий, дуже соковитий, ароматний, відмінного кисло-солодкого смаку (4,4—4,6 бала).
  Знімна стиглість настає на початку жовтня, споживча — у грудні. У сховищі плоди зберігаться до лютого, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують свіжими та для виготовлення марочних соків, сухих порошків.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 308 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017