Слава Переможцям - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:24

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Слава Переможцям
  Осінні сорти 17 Чер 2009, 15:51
  Сорт отриманий на Мліївській дослідній станції садівництва від схрещування в 1928 році сортів Папіровка і Макінтош. Районований з 1954 року і широко вирощується в усіх зонах України.
  Дерево сильноросле, з широкоокруглою кроною. Досить міцні скелетні гілки нижнього ярусу відходять від стовбура під кутом 65—75%, верхні — 40—50°. Пробуджуваність бруньок нижча за середню, пагоноутворювальна здатність висока. Плодоносить на кільчатках, списиках, і менше — на плодових прутиках.
  Зимостійкість висока. Сприйнятливість до парші середня, до борошнистої роси низька. Цвіте в середні строки. Життєздатність пилку низька або середня — 12—67%. Щорічно в загальній масі його міститься 27—48% оптично порожніх пилкових зерен. Зав'язування плодів від вільного запилення — 4—8%, від кращих запилювачів (Делічія, Пріам, Антонівка звичайна, Джеймс Грів) —12—30%.
  На сильнорослій підщепі вступає у плодоношення на п'ятий—шостий рік. Плодоносить стабільно. Урожайність 7—8-річних дерев — 10—18кг, 12—13-річних— 40—75кг.
  Плоди середніх та більших за середні розмірів (125—180 г), красиві, відмінного смаку. Зберігається до січня місяця. Cередньої одномірності округло-конічної форми або широкоовальні, з широкими ребрами, часто асиметричні, жовтувато-зелені, з темно-червоним розмитим румя’нком на більшій частині поверхні і бордовими штрихами. Шкірочка тонка, масляниста, з легким сизим нальотом.
  М'якуш жовтувато-білий або світло-кремовий, ніжний, середньо зернистий, соковитий, відмінного солодко-кислого смаку (4,4—4,6 бала).
  Знімна стиглість у лісостеповій зоні настає наприкінці серпня, на Поліссі — у першій декаді вересня. У сховищі плоди зберігаються 1— 1,5, а в холодильнику — 3,5—4 місяці. Під час зберігання можуть спухати. Використовують у свіжому вигляді, на виготовлення марочних соків, сухофруктів, для мочіння.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 329 | Рейтинг: 3.0/1 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017