Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Неділя, 26 Бер 2017, 05:24

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  У категорії сортів: 112
  Показано сортів: 41-60
  Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

  Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу

  Період дозрівання: у 3-ій декаді вересня. Фрукт: від середнього до крупного розміру, конічно-округлої форми, з гладкою поверхнею, з характерними подовжніми волокнами. Шкірка ніжна, гладка. Колір - жовтуватий, а фрукти, залишені на сонці, можуть придбати рожевий рум'янець. М'якоть біло-жовтуватого кольору, ніжній консистенції, соковита, з приємним смаком, солодка, з кислуватим присмаком і з сильним ароматом банана. При зверненні і транспортуванні фруктів слід проявляти обережність. Термін зберігання - 165-185 днів.

  Яблука | Переходів: 326 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009  Походження:
  США обнаружан в 1892 році як стихійний посів невідомих батьків а виробництво з 1914р.

  Характерны риси плоду: Плід від великого до дуже великого конусною форми

  Колір: Основні зеленувато жовтуватий цветкоторый в повному дозріванні переходить в золотисто-жовтий
  Смак: Виразно солодкого смаку з оченъ приятним агроматом високої якості

  Час дозрівання: Друга половині вересня

  Час зберігання: С вересня до травня

  Яблука | Переходів: 310 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009  Походження: США сталася схрещенням сортів Йонатана і Златні делишес

  Характерні риси плоду: Плід від великого до дуже великго. Круглоголовий трішки з витягнутою форми

  Колір: основні зеленувато жовтий додатковий помаранчевий, червоний
  Смак: Солодко кислуватий ароматний смак
  Час озирання: у середині вересня
  Час зберігання: С вересня до квітня

  Яблука | Переходів: 315 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Сорт виведений на Донецькій дослідній станції садівництва від схрещування у 1951 році сортів Бойкен ї Ренет Симиренка. З середини 70-х років вирощують в інтенсивних промислових та аматорських садах степової та лісостепової зон України. Районований 1987 року. Досить популярний у тих садівників-аматорів, які віддають перевагу зеленоплідним сортам.
  Дерево слаборосле, з пласко-округлою, густою кроною. .ЇЇ утворюють досить міцні скелетні гілки, що відходять від стовбура під кутом 65—90°. Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворювальна здатність висока. Плодоносить на різновікових кільчатках, списиках та однорічному прирості.
  Зимостійкість вища за середню, сприйнятливість до парші слабка, до борошнистої роси — вища за середню.
    Цвіте в середні строки, довго й рясно. Життєздатність пилку середня — 42—57%. Зав'язування плодів від вільного запилення високе — 15 —37%. Кращі запилювачі: Айдаред, Джонатан, Зоря Поділля, Кальвіль сніговий, Мекінтош.
  Швидкоплідний сорт. У плодоношення вступає на третій рік після садіння на середньорослій підщепі, на четвертий—п'ятий — на сильнорослій. З віком спостерігається деяка схильність дерев до періодичного плодоношення. Швидко нарощує об'єм крони та урожайність; 6—7-річні дерева формують по 18—40 кг, 10—13-річні — по 75—95 кг плодів.
  Плоди середніх розмірів (130—150 г), одномірні, пласко-округло-конічні, з великими ребрами, особливо на верхівці, жовтувато-зелені, іноді з легкою засмагою на сонячному боці та рідкими доволі великими біло-зеленими підшкірними цяточками. Шкірочка товста, міцна, еластична, гладенька, блискуча, масляниста. М'якуш зеленувато-білий або білий, середньощільний, дрібнозернистий, ніжний, соковитий, доброго кисло-солодкого смаку (4—4,4 бала).
  Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. Усховищі плоди зберігаються до березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують свіжими та на виготовлення соків.
  Яблука | Переходів: 301 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  сорт народної селекції Дерева середньо рослі. Плоди середнього розміру зеленувато-білі, високих смакових якостей кислувато-солодкі, ароматні, Знімна зрілість настає в другій декаді вересня. По терміну вступи до плодоносіння - середній. Врожайність хороша. Зимостійкість хороша. Добре удається і на богаре і на зрошуванні
  Яблука | Переходів: 329 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Пізньозимовмй сорт, виведений в Інституті садівництва УААН (м. Київ) від схрещування сортів Голден Делішес і Мекінтош Важак. У 2001 році включений до Реєстру сортів рослин України для Полісся та Лісостепу.
  Дерево середньоросле з широкоовальною доволі загущеною кроною, зимостійке, високостійке до парші, середньостійке до борошнистої роси. На середньорослій підщепі у плодоношення вступає на третій—четвертий рік після садіння. Плодоносить стабільно й рясно, в 5—10-річному віці формує 18—29 т/га плодів. Пртребує нормування квіток і зав'язі.
  Плоди вище середніх розмірів (160—190 г), середньої одномірності, зрізано-конічні, із слаборебристою верхівкою, зеленувато-жовті, з неяскравим червоно-оранжевим смугастим рум'янком на сонячному боці. Шкірочка середньої товщини, щільна суха. М'якуш жовтувато-кремовий, щільний, ламкий, дуже соковитий, відмінного кислувато-солодкого смаку (4,7—4,8 бала). Смакові якості незалежать від погодних умов вегетаційного періоду.
  Знімна стиглість плодів умовах Київщини настає наприкінці вересня, споживча—у грудні. Транспортабельність висока. Використовують в основному для споживання у свіжому вигляді, придатні також для приготування марочних соків.
  Яблука | Переходів: 316 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Катя — сорт шведеької селекції. Виведений у 1947 році від схрещування сортів Джеймс Грів і Пармен Уорчестер. Проходить первинне та виробниче випробування в насадженнях яблуні наукових установ у Лісостепу та на північному Поліссі України. Перспективний для західного і центрального Лісостепу та північного Полісся.
  Дерево середньоросле, з широкоовальною або округлою, компактною, середньозагущеною кроною, яку створюють середньої міцності скелетні гілки, що відходять від стовбура під кутом 40—80° з піднесеними догори кінцями. Пробуджуваність бруньок висока. Пагоноутворювальна здатність середня.
  Плодоносить на кільчатках, плодових прутиках, однорічних приростах. Зимостійкість вища середньої, стійкість до парші та борошнистої роси висока.
  Цвіте в ранні строки, дуже рясно. Життєздатність пилку нижча середньої (21—35%). Зав'язування плодів від вільного запилення — 7— 12%. Кращі запилювачі: Джеймс Грів, Жорж Кав, Оттава 272, Лапіровка. Сорт практично самобезплідний.
  Скороплідний. На підщепі ММ106 у плодоношення вступає на третій—четвертий рік після садіння. Плодоносить стабільно. Швидко нарощує урожай: 6—8-річні дерева формують по 15—38 кг, 12— 13-річні — по 45—85 кг плодів.
  Плоди середніх розмірів (110—140 г), одномірні, округло-конічні, зеленувато-жовті, з яскраво-червоним розмитим рум'янцем майже по всій поверхні. Шкірочка тонка, щільна, еластична, гладенька, блискуча. М'якуш світло-кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий, доброго кисло-солодкого смаку (4—4,2 бала), на який дуже впливають температурні умови періоду формування плоду.
  Знімна й споживча стиглість настає наприкінці серпня. В холодильнику плоди зберігаються два місяці. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляд.
  Яблука | Переходів: 300 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Зимостійкість висока, сприйнятливість до парші середня, стійкість до борошнистої роси висока.
  Квінті — сорт канадської селекції. Виведений від схрещування сортів Крімсон та Мелба. Проходить первинне і виробниче випробування в усіх зонах України. Доволі поширений в аматорських садах. Перспективний для Полісся, Лісостепу, центрального та західного Степу, Передкарпаття, Криму.
  Дерева середньорослі, з ширококруглою, доволі рідкою кроною. Скелетні гілки товсті, сильні, розміщені під кутом 60-90°. Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворюеальна здатність низька. Плодоносить переважно на кільчатках, списиках і плодових прутиках.
  Цвіте рано, доволі рясно. Життєздатність пилку середня (37—52%). Зав'язування плодів від вільного запилення помірне (6—11%). Кращі запилювачі: Віста Белла, Джуліред, Папіровка, Стзрк Ерлієст.
  У плодоношення вступає на четвертий — п'ятий рік після садіння. Схильний до періодичного плодоношення. Урожай плодів молодих 7— 8-річмих дерев становить 15—25 кг, 10—13-річних — 38 — 60 кг.
  Плоди середніх розмірів (100—130 г), округло-конічні, зеленувато-жовті, з рожевувато-червоним розмитим рум'янком майже по всій поверхні, дрібними сірими підшкірними цяточками та сизим нальотом. Шкірочка тонка, ніжна, еластична, гладенька, блискуча. М'якуш світло-кремовий, середньої щільності, дрібнозернистий, соковитий, відмінного кисло-солодкого смаку (4,5—4,6 бала).
  Знімна й споживча стиглість у Степу настає у першій, Лісостепу — у другій, на Поліссі — в третій декадах липня. Плоди достигають неодночасно, зберігаються 2—3 тижні. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виготовлення соків.
  Яблука | Переходів: 289 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Виведений в Канаді шляхом схрещування сортів Крімсон Бьюті і Ред Мелба. Дерево середнього зростання. Зимостійкість висока. Стійкість до парші недостатня. Плоди середньої величини. Шкірка привабливого рожево-червоного забарвлення. М'якоть щільна, кремова, відмінного десертного смаку. Плоди дозрівають одночасно з Папіровкой. Зберігаються 20-25 днів, транспортабельні. Недоліками сорту є неодночасне дозрівання плодів і переджнивне осипання.
  Яблука | Переходів: 288 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Новозеландський сорт. Крона формується майже без участі садівника. Плоди 150-200 р. помаранчевого кольору, відмінних смакових якостей, кисло-солодкі, пряні. Знімна зрілість в початку вересня. Сорт рано вступає в пору плодоносіння, плодоносить порівняно регулярно.
  Яблука | Переходів: 296 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Кинрей (Кинрі) - японський зимовий сорт. Виведений з Голден делишеса, але відрізняється кращою лежкостью плодів. Зимостійкість плодових нирок слабка. Плоди округло-циліндрові, ефектної форми, ясно-жовті з невеликим рум'янцем на сонячній стороні, смачні.
  Яблука | Переходів: 286 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Цей сорт яблук садівники люблять за пікантний смак і крупний розмір
  плодів. Але в китайки є і свої недоліки. Дуже вже пізно вона
  починає плодоносити і не завжди рясно.
  Яблука | Переходів: 294 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Японський сорт. Дерева середньо рослі. Плоди середньої величини, соковиті, кисло-солодкі, добре зберігаються до квітня - травня, смак, що добре склався наголошується до кінця зберігання. Сорт скороплодный і урожайний, успішно обробляється в богарних умовах
  Яблука | Переходів: 284 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009


  Плоди вище середніх або великих (маса 200г. - 240г.), одновимірних широко-округлі. злегка конічної форми, слабо-ребристі блідо-зеленувато-жовті, з темний-фіолетово-червоним розмито-смугастим рум'янцем на значній частині плоду. М'якоть сніжно-біла, соковита щільна, дрібнозерниста, з приємним ароматом і прянощами. Зберігаються до травня.

  Раннезімній сорт походженням з США.
  Дерево середньої сили зростання з округлою густою кроною. Зимостійкий і посухостійкий, в сильній мірі приголомшується борошнистою росою. У пору плодоносіння вступає на 5-6-й рік. Не має чітко вираженої періодичності в плодоносінні. Урожай з дорослого дерева досягає 150-170 кг Плоди (маса 140-170 г) округло-плоскі, зелені, з темно-червоним розмитим смужчатим рум'янцем, що покриває майже повністю поверхню. М'якоть біла, дрібнозерниста, соковита, ніжна, кислувато-солодкого смаку. Дозрівають в другій половині вересня, зберігаються до січня - лютого. Оскільки сорт сильно приголомшується борошнистою росою, вимагає обов'язкової і систематичної обробки протигрибними препаратами.

  Яблука | Переходів: 304 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Сорт американської селекції. Одержаний від схрещування імунного сіянця PR 154—12 (Уелсі х F2 26829—2—2) з сортом Мекаун. 3 середини 60-х років випробовується в дослідних насадженнях наукових установ по всій території України. Перспективний для Полісся, центрального та північно-східного Лісостепу, Донбасу.
  Дерево середньоросле, у молодому віці швидкоросле, з округлою негустою кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 45—65°. Пробуджуваність бруньок і пагоноутворювальна здатність середні. Плодоносить на кільчатках і списиках.
  Зимостійкість вища за середню. Сорт імунний щодо парші, сприйнятливість до борошнистої роси середня.
  Цвіте в середні строки, Дуже рясно й дружно. Життєздатність пилку 15—55%. Зав'язування плодів від вільного запилення — 6—3, від кращих запилювачів (Айдаред, Глостер, Прісцилла, Флоріна, Мекфрі) — 12—17%.
  На всіх підщепах вирізняється високою швидкоплідністю, швидким нарощуванням урожаїв, стабільним плодоношенням. На третій—четвертий рік росту в саду врожайність на ММ106 становить 6—43, у семирічному віці — 38—42, у 9 років — 65 — 123 кг з дерева.
  Плоди середнього розміру (130—150г), округло-конічні, зеленувато-жовті, з плямисто-розмитим інтенсивним темно-бордовим покривним забарвленням на більшій частишні поверхні, численними дрібними білими підшкірними цяточками та сизим восковим нальотом. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, блискуча. М'якуш кремувато-білий, середньої щільності, соковитий, солодко-кислого освіжаючого смаку (4,0—4,2 бала).
  Знімна стиглість настає в середині вересня, споживча — наприкінці жовтня. У сховищі плоди зберігаються два, в холодильнику—до п'яти місяців. ПІД час зберігання уражуються побурінням сердцевини. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виробництво високоякісних соків, на виготовлення сухофруктів, варення, джему.
  Яблука | Переходів: 293 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Лігол(Ligol) отриманий у 1972 році в Інституті садівництва і квітникарства у Скерневіце від схрещування сортів Лінда і Голден Делішес. Нині, на думку О. В, Мельника (1995), є серйозним конкурентом Айдареда. Тому його широко рекламують і впроваджують у промислові насадження, насамперед — на батьківщині (у Польщі).
  Дерево середньоросле, з широкопірамідальною середньозагущеною кроною, придатною для веретеноподібного формування. Зимостійкість вища середньої, стійкість до парші та борошнистої роси висока, до бактеріального опіку — ничжа середньої.
  Цвіте в середні строки. Самобезплідний сорт. Добре утворює зав'язь при запиленні пилком Айдареда, Глостера, Спартана, Чемпіона.
  У плодоношення вступає рано. Плодоносить дуже рясно. За даними польських дослідників (Ugolik М. та ін., 1995), його урожай на М 26 за схемою садіння 4 х 2,5 м уже на третій рік росту в саду становить 17,6, шостий — 51,3 т/га. Сумарна врожайність за перших чотири роки плодоношення досягла 124,8 т/га. В аналогічному насадженні високопродуктивного сорту Джонаголд урожай становив відповідно 11,2; 47,1 і 85,6т/га.
  Лігол схильний до періодичності плодоношення. Тому ще молоді дерева потребують проріджування зав’язі та літнього, обрізування.
  Плоди великі, одномірні, округло-конусоподібні, з ребристою верхівкою, зеленувато-жовті та інтенсивним червоно-карміновим розмитим рум’янком майже по всій поверхні. Шкірочка середньої товщини, щільна, гладенька, блискуча. М'якуш кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий ароматний, відмінного кислувато-солодкого смаку.
  Знімна стиглість настає наприкінці вересня. У холодильнику зберігаються до 6 місяців. Лід час зберігання можливе ураження гіркою підшкірною плямистістю і загаром шкірочки.
  В Україні Лігол випробовують з 1995 року в колекційних насадженнях. За такий короткий період, наприклад, у південному Полісі помічено достатню зимостійкість сорту, стійкість до грибних захворювань, швидкоплідність, високі товарні та смакові якості плодів. Однак за лежкістю вони значно поступаються яблукам Айдареда.
  Яблука | Переходів: 329 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Лада - зимовий, високоврожайний і зимостійкий сорт. Виведений
  Красноярською дослідною станцією плодівництва з Папіровки. Дерева
  среднерослые (заввишки до 3 м), вступають в плодоносіння на 3-4-й рік.
  Плоди масою 30- 40 г, плоско-круглі, білі з малиновим або
  буро-червоним рум'янцем. М'якоть біла дрібнозерниста.


  Районує в Красноярському краю.

  Яблука | Переходів: 290 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Ламбурне - осінній англійський сорт. Дерева рано вступають в плодоносіння. По характеру плодоносіння і стриманому зростанню відноситься до спуро-вым сортам. Плоди великі, нарядні: рум'янець покриває майже весь плід, лежать до січня. М'якоть щільна, винно-кисло-солодка. Із-за слабкій зимостійкості сорт поширюється лише в південних районах садівництва.

  Обпилювачі: Уелси, Пепінки литовська, Россошанськоє смугасте, Осіннє смугасте.

  Яблука | Переходів: 301 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009


  Плоди великі. Шкірка щільна, міцна. Забарвлення: основная-зеленоватая; покровная- рожево-червоний рум'янець. М'якоть ніжна, кисло- солодкого смаку, середньої соковитості. Зберігаються до квітня.
  Яблука | Переходів: 289 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009


  Плоди середньою або вище середньою величини (маса 150 р.), плоско - округло, слабо-ребристі. Забарвлення зеленувато-жовте, покровная- у вигляді суцільного рожево-червоного розмитого рум'янцю, що нарядно покриває всю поверхня плоду. М'якоть біла, дрібнозерниста, ніжна, соковита, з приємним ароматом, доброго кисло-солодкого смаку. Зберігається до лютого-березня. Сорт виведений в Канаді з насіння Мекинтоша вільного запилення. Дерево сильнорослое, з рідкою округлою кроною, зимостійкість висока. Володіє порівняно з Мекинтошем вищою стійкістю до грибних хвороб. У пору плодоносіння вступає на 4-5-й рік. Врожайність висока і при належному відході регулярна. Плоди середньої величини і великі, плескато-конічні. Шкірка зеленувато-жовта з дуже красивим, покриваючим майже весь плід розмитим рожевим рум'янцем і сизим нальотом. М'якоть біла, соковита, ніжна, кисло-солодка, доброго смаку. Плоди знімають в кінці вересня, зберігаються в лежанні до лютого.
  Яблука | Переходів: 280 | Додав: V.P.-Comapny | Дата: 12 Тра 2009

  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017