Гербіциди - Захист рослин - Каталог статей - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Середа, 22 Лют 2017, 17:16

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Екзотика [22]
Корисні Властивості [8]
Для фермерів [8]
Інформація [3]
Захист рослин [6]
ОвочЪ [10]
ФруктЪ [13]

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Статті » Захист рослин

  Гербіциди
  ГЕРБІЦИДИ - хімічні препарати (або їх композиції), використовувані для боротьби з небажаною рослинністю. По характеру дії на рослини гербіциди діляться на дві основні групи: суцільні, такі, що діють на всі види рослин, і вибіркові (селективні), приголомшуючі лише одні види рослин і відносно безпечні для інших. Таке ділення, звичайно, умовно, оскільки одні і ті ж речовини залежно від вживаних концентрацій і норм витрати на одиницю оброблюваної площі можуть проявляти себе і як суцільні, і як вибіркові препарати.
  По зовнішнім ознакам дії на рослини і способам вживання всі гербіциди діляться на три підгрупи: гербіциди контактної дії, гербіциди системної дії і гербіциди, що діють на кореневу систему рослин або проростаюче насіння.

      * До гербіцидів контактної дії відносяться речовини, що приголомшують листя і стебла рослин при безпосередньому їх контакті з препаратом. При цьому відбувається порушення нормальних процесів життєдіяльності рослини і воно гине. Проте при використанні контактних гербіцидів незрідка спостерігається подальше відростання нових втеч.
      * До гербіцидів системної дії відносяться речовини, здатні пересуватися по судинній системі рослин. Такі препарати, попавши на листя і коріння рослини, швидко поширюються по всій рослині, наводячи до його загибелі. Вживання препаратів системної дії особливе коштовно в боротьбі з бур'янами з потужною кореневою системою і багатолітніми засміченими рослинами.
      * Третю групу складають гербіциди, які вносять до грунту для знищення насіння, проростаючого насіння і коріння засмічених рослин.

  В залежності від характеру дії препарату гербіциди вносять для боротьби з небажаною рослинністю в наступні періоди:

      * до посіву культури
      * до сходу засмічених растеній
      * до сходу культурних растеній
      * після сходу культурних растеній
      * у різні періоди вегетації.

  Приведу нижче опис найбільш поширених гербіцидів:
  ПУМА СУПЕР 75 і ПУМА СУПЕР 100

      * Спектр гербіцидної активності: Вівсюг, види; Просо волосовидне; Просо сорнопольове; Просо, види; Лісохвіст мишехвостниковидне; Канаркова трава, види; Куряче просо; Метліца звичайна; Мятлік однорічний; Щетинник, види; Кукурудза, падалиця.
      * Діапазон термінів дії: можливість проведення обробок як на ранніх фазах розвитку засмічених рослин і культури, так і пізніше, в разі несприятливих умов, або нерівномірності сходу бур'янів. Застосовується по вегетуючих бур'янах, починаючи з фази 2-го листя до кінця кущіння, незалежно від стадії розвитку культури.
      * Приготування робочого розчину: Робочий розчин готується безпосередньо перед обприскуванням. Відмірюють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Наповнюють бак обприскувача приблизно на половину водою, потім додають відміряну кількість гербіциду. При включеній мішалці обприскувача доводять робочий розчин до необхідного розчину водою. Тару, що звільнилася, споліскують кілька разів водою і виливають вміст в бак обприскувача. Робочий розчин і заправку ним обприскувача проводять на спеціальних майданчиках.
      * Оптимальні параметри для наземного вживання: Розмір крапель: 250 - 350 мікрон; щільність розприскуючи: 40 - 50 капель/кв.см.; Розпилювачі: 80 або 110 щілинних розпилювачів через 50 см один від одного; Тиск: 2,8 - 3,16 кг/см (2,75 - 3,1 панів); Швидкість руху 6 - 8 км/ч; Висота штанги: 50 - 75 см залежно від кута розспил. форсунок.
  СЕКАТОР, високоселективний гербіцид для боротьби з дводольними бур'янами в посівах зернових, кукурудзи, льону довгунця.
  Спектр дії: бодяк польовий; осот польовий; підмаренник чіпкий; щирица закинена; гречишка татарська; ромашки, види; гірчиця польова; гулявник лікарський; лобода біла; горець берізка; горці, види; латук-молокан татарський; пуповка, види; пастуша сумка; талабан польовий; амброзія полинелистая; дескурайния Софії; пикульники, види; лобода, види; курай звичайний; редька дика; зірочник середній; незабудка польова.
  Категорія: Захист рослин | Додав: Joni-Jo (07 Тра 2009)
  Переглядів: 3701 | Рейтинг: 4.0/2 |
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017