Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Вс, 25.02.2024, 04:58

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Аскольда
Літні сорти 28.10.2008, 00:09
Аскольда. Сорт виведений в Інституті садівництва УААН (м. Київ) від схрещування у 1971 році гібрида 25/2—Д з сортом Кіддс Оранж Ред. У 1999 році включений до Реєстру сортів рослин України для Полісся та Лісостепу. Популярний серед садівників-аматорів ще з початку 90-х років.
Дерево середньоросле, з широкоовальною, компактною середньо-загущеною кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 45—60°. Пробуджуваність бруньок висока. Пагоноутворювальна здатність середня. Плодоносить на кільчатках, списиках, плодових прутиках, однорічних приростах.
Зимостійкість вища за середню, стійкість до парші висока, борошнистої роси — нижча за середню.
Цвіте в середньопізні строки, інтенсивно, досить довго. Життєздатність пилку середня — 44—57%. Зав'язування плодів від вільного запилення 11—23%. Кращі запилювачі: Айдаред, Катерина, Ліберті, Рубінове Дуки, Уманське зимове.
У плодоношення вступає на середньорослій підщепі на третій — четвертий рік після садіння. Темп нарощування врожайності середній. Плодоносить стабільно. Урожайність 6—8-річних дерев — 20—30 кг, 10—12-річних — 45—65 кг.
Плоди середнього та більшого за середній розміру (140—180 г), доволі одномірні, зрізано-округлоконічні, жовті, з інтенсивним рожевувато-червоним розмитим рум’янком майже на всій поверхні, з рідкими великими, білоперими, підшкірними цяточками та легким сизим нальотом. Шкірочка середньої товщини, щільна, суха. М'якуш кремовий,щільний, дрібнозернистий, ніжний, соковитий, ароматний, доброго кисло-солодкого смаку (4,3—4,5 бала).
Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у грудні. У сховищі плоди зберігаються до лютого, у холодильнику — до квітня. Транспортабельність висока. Використовують свіжими та на виробництво соків.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 161 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа
Логин:
Пароль:

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024