Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Пт, 14.06.2024, 08:28

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Голден Делишес
Зимові сорти 28.10.2008, 00:14
Голден Делішес (Golden Delicious) належить до тих небагатьох сортів-довгожителів, на які не поширюються віяння моди.. Уже близько 100 років його вирощують на всіх континентах, і він продовжує відігравати одну з провідних ролей у світовому виробництві яблук та в селекції цієї культури. У багатьох країнах він залишається сортом № 1 (Італія, Франція). Голден Делішес — сорт американського походження, відібраний у 1390 році у Східній Вірджинії А.Х. Моллінгсом із сіянців невідомого походження. Його давно вирощують і в Україні, переважно в Криму, степовій зоні та західному Лісостепу, де він виявляє всі свої позитивні якості і рік у рік радує виробників високими урожаями, а покупців — гарними смачними плодами, що довго зберігаються і які використовують не тільки для споживання свіжими, а й для переробки.
Його дерево сильноросле, з широкоовальною або округлою середньозагущеною кроною. Середньорозвинуті скелетні гілки відходять від стовбура майже під прямим кутому Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворювальна здатність середня. Плодоносить на кільчатках, списиках, плодових прутиках, однорічних приростах.
Зимостійкість нижча за середню, стійкість до парші та борошнистої роси середня. Сорт вибагливий до тепла, сонячної, радіації, рівня агротехніки.
Цвіте в пізні строки, довго. Формує пилок середньої або високої життєздатності — 42—76%. Зав'язування плодів від вільного запилення високе — 9-27%. Кращі запилювачі: Айдаред, Ельстар, Глостер, Мелроуз.
Сорт швидкоплідний, високоврожайний. У плодоношення на середньорослій підщепі вступає на третій—четвертий рік після садіння, на карликовій — на другий—третій. Плодоносить стабільно. Урожайність нарощує швидко. В умовах Криму у 8—10-річних дерев на карликовій підщепі вона сягає 35—50 кг (28—63 т/га), на середньорослій — 45—60 кг (37—50 т/га), На Поділлі насадження цього сорту на середньорослій підщепі в 10—14-річному віці дають до 34 т плодів а гектара.
Плоди середнього та більше за середній розміру (120—190 г), середньої одномірності, видовжено-округло-конічні, зеленувато-жовті, з великими опробковілими світло-коричневими сочевичками, іноді з незначним оранжевим рум'янком та іржавою сіткою. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, гладенька, суха. М'якуш жовтувато-кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий, ароматний відмінного кислувато-солодкого смаку (4,5—4,6 бала).
Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. У сховищі плоди зберігаються до березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують переважно у свіжому вигляді та на виготовлення сухих порошків.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 157 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024