Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Пт, 14.06.2024, 08:34

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Дельбарестіваль
Літні сорти 28.10.2008, 00:17
У нових насадженнях країн Західної Європи велику питому вагу став займати Дельбарестіваль (Delbarestivate), торгова назва—Делькорф (DeJcorf), виведений 1956 року у Франції за схрещування сортів Старк Джонграймз (Stark Jonqrimes) і Голден Делішес.
Дерева середньорослі, у молодому віці — сильнорослі, після вступу в плодоношення ріст трохи слабшає. Крона широкопірамідальна, середньозагущена. Уражуваність паршею та борошнистою росою незначна, сильніша — опіком.
Цвіте сорт рано, дуже рясно. Диплоїд, добрий запилювач для багатьох сортів. Для нього ж кращими запилювачами є сорти Алкмене, Джеймс Грів, Діскавері та Елстар. За даними Д. Кручинської (1998), у плодоношення Дельбарестіваль вступає рано. Плодоносить щедро. Однак дерева старшого віку схильні до перевантаження та періодичності плодоношення. Сорт потребує проріджування зав'язі та омолоджувального обрізування.
Плоди вище середнього розміру (150—180 г), одномірні, видовжено-циліндричні, жовті, з червоно-оранжевим мармурово-смугастим рум'янком на більшій частині поверхні. М'якуш світло-жовтий, ніжний, соковитий, ламкий, відмінного гармонійного кисло-солодкого смаку. Достигають плоди неодночасно, тому бажане дво, триразове збирання. Знімна стиглість настає наприкінці серпня — на початку вересня. Яблука, перетримані на дереві, легко осипаються. У холодильнику зберігаються близько 3,5 місяця. Транспортабельність висока.
В Україні Дельбарестіваль почали вивчати недавно. Перші результати показують, що він перспективний для широкого випробування в Лісостепу та Степу країни і в майбутньому може поповнити групу сортів пізньолітнього строку достигання.
Сорт генетично нестабільний. Це дало можливість садівникам деяких країн (Франція, Голландія, Бельгія, Німеччина) відібрати його клони, що відрізняються від вихідного сорту насамперед яскравішим покривним забарвленням плодів.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 161 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024