Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Пт, 14.06.2024, 07:54

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Кальвіль донецький
Зимові сорти 28.10.2008, 00:21
Сорт виведений на Донецькій дослідній станції садівництва від схрещування у 1951 році сортів Бойкен ї Ренет Симиренка. З середини 70-х років вирощують в інтенсивних промислових та аматорських садах степової та лісостепової зон України. Районований 1987 року. Досить популярний у тих садівників-аматорів, які віддають перевагу зеленоплідним сортам.
Дерево слаборосле, з пласко-округлою, густою кроною. .ЇЇ утворюють досить міцні скелетні гілки, що відходять від стовбура під кутом 65—90°. Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворювальна здатність висока. Плодоносить на різновікових кільчатках, списиках та однорічному прирості.
Зимостійкість вища за середню, сприйнятливість до парші слабка, до борошнистої роси — вища за середню.
  Цвіте в середні строки, довго й рясно. Життєздатність пилку середня — 42—57%. Зав'язування плодів від вільного запилення високе — 15 —37%. Кращі запилювачі: Айдаред, Джонатан, Зоря Поділля, Кальвіль сніговий, Мекінтош.
Швидкоплідний сорт. У плодоношення вступає на третій рік після садіння на середньорослій підщепі, на четвертий—п'ятий — на сильнорослій. З віком спостерігається деяка схильність дерев до періодичного плодоношення. Швидко нарощує об'єм крони та урожайність; 6—7-річні дерева формують по 18—40 кг, 10—13-річні — по 75—95 кг плодів.
Плоди середніх розмірів (130—150 г), одномірні, пласко-округло-конічні, з великими ребрами, особливо на верхівці, жовтувато-зелені, іноді з легкою засмагою на сонячному боці та рідкими доволі великими біло-зеленими підшкірними цяточками. Шкірочка товста, міцна, еластична, гладенька, блискуча, масляниста. М'якуш зеленувато-білий або білий, середньощільний, дрібнозернистий, ніжний, соковитий, доброго кисло-солодкого смаку (4—4,4 бала).
Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. Усховищі плоди зберігаються до березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують свіжими та на виготовлення соків.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 170 | Рейтинг: 5.0/1 |
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024