Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Пт, 14.06.2024, 07:29

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Катя
Літні сорти 28.10.2008, 00:24
Катя — сорт шведеької селекції. Виведений у 1947 році від схрещування сортів Джеймс Грів і Пармен Уорчестер. Проходить первинне та виробниче випробування в насадженнях яблуні наукових установ у Лісостепу та на північному Поліссі України. Перспективний для західного і центрального Лісостепу та північного Полісся.
Дерево середньоросле, з широкоовальною або округлою, компактною, середньозагущеною кроною, яку створюють середньої міцності скелетні гілки, що відходять від стовбура під кутом 40—80° з піднесеними догори кінцями. Пробуджуваність бруньок висока. Пагоноутворювальна здатність середня.
Плодоносить на кільчатках, плодових прутиках, однорічних приростах. Зимостійкість вища середньої, стійкість до парші та борошнистої роси висока.
Цвіте в ранні строки, дуже рясно. Життєздатність пилку нижча середньої (21—35%). Зав'язування плодів від вільного запилення — 7— 12%. Кращі запилювачі: Джеймс Грів, Жорж Кав, Оттава 272, Лапіровка. Сорт практично самобезплідний.
Скороплідний. На підщепі ММ106 у плодоношення вступає на третій—четвертий рік після садіння. Плодоносить стабільно. Швидко нарощує урожай: 6—8-річні дерева формують по 15—38 кг, 12— 13-річні — по 45—85 кг плодів.
Плоди середніх розмірів (110—140 г), одномірні, округло-конічні, зеленувато-жовті, з яскраво-червоним розмитим рум'янцем майже по всій поверхні. Шкірочка тонка, щільна, еластична, гладенька, блискуча. М'якуш світло-кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий, доброго кисло-солодкого смаку (4—4,2 бала), на який дуже впливають температурні умови періоду формування плоду.
Знімна й споживча стиглість настає наприкінці серпня. В холодильнику плоди зберігаються два місяці. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляд.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 180 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024