Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Вс, 25.02.2024, 04:33

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Квінті
Літні сорти 28.10.2008, 00:25
Зимостійкість висока, сприйнятливість до парші середня, стійкість до борошнистої роси висока.
Квінті — сорт канадської селекції. Виведений від схрещування сортів Крімсон та Мелба. Проходить первинне і виробниче випробування в усіх зонах України. Доволі поширений в аматорських садах. Перспективний для Полісся, Лісостепу, центрального та західного Степу, Передкарпаття, Криму.
Дерева середньорослі, з ширококруглою, доволі рідкою кроною. Скелетні гілки товсті, сильні, розміщені під кутом 60-90°. Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворюеальна здатність низька. Плодоносить переважно на кільчатках, списиках і плодових прутиках.
Цвіте рано, доволі рясно. Життєздатність пилку середня (37—52%). Зав'язування плодів від вільного запилення помірне (6—11%). Кращі запилювачі: Віста Белла, Джуліред, Папіровка, Стзрк Ерлієст.
У плодоношення вступає на четвертий — п'ятий рік після садіння. Схильний до періодичного плодоношення. Урожай плодів молодих 7— 8-річмих дерев становить 15—25 кг, 10—13-річних — 38 — 60 кг.
Плоди середніх розмірів (100—130 г), округло-конічні, зеленувато-жовті, з рожевувато-червоним розмитим рум'янком майже по всій поверхні, дрібними сірими підшкірними цяточками та сизим нальотом. Шкірочка тонка, ніжна, еластична, гладенька, блискуча. М'якуш світло-кремовий, середньої щільності, дрібнозернистий, соковитий, відмінного кисло-солодкого смаку (4,5—4,6 бала).
Знімна й споживча стиглість у Степу настає у першій, Лісостепу — у другій, на Поліссі — в третій декадах липня. Плоди достигають неодночасно, зберігаються 2—3 тижні. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виготовлення соків.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 125 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа
Логин:
Пароль:

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024