Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Вт, 23.07.2024, 20:05

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Мантет
Літні сорти 28.10.2008, 00:33
Мантет — сорт канадської селекції, отриманий за відбору сіянця з насіння сорту Титовка від вільного запилення. Проходить первинне та виробниче випробування в насадженнях наукових установ в усіх зонах України. Досить поширений в аматорських садах. Перспективний для яблуневих насаджень Полісся, центрального та північно-східного Лісостепу.
Дерево середньоросле, з овальною, середньозагущеною кроною, яку утворюють сильні скелетні гілки, що відходять від стовбура під кутом 50—85°, з піднесеними догори кінцями. Пробуджуваність бруньок вища середньої, пагоноутворювальна здатність середня.Плодоносить переважно на кільчатках, менше — на списиках, плодових прутиках та верхівках однорічних приростів.
Зимостійкість та стійкість до борошнистої роси високі, сприйнятливість до парші середня.
Цвіте в середні строки і доволі тривало. Життєздатність пилку середня (40—61%). Зав'язування плодів від вільного запилення 9—14%. Кращі запилювачі: Віста Белла, Джуліред, Мелба, Папіровка.
На середньорослій підщепі у плодоношення вступає на третій — четвертий рік після садіння. Схильний до періодичного плодоношення. Швидко нарощує урожай: 8—9-річні дерева формують 20-35 кг, 10-13-річні — 45-70 кг плодів.
Плоди середніх розмірів (110–140 г) та одномірності, широкоокругло-конічні, слаборебристі на верхівці, жовтувато-зелені, з рожевувато-червоним смутасто-розмитим рум’янком на більшій частині поверхні, дрібними сіруватими підшкірними цяточками тa легким сизуватим нальотом. Шкірочка тонка, ніжна, гладенька. М'якуш рожевувато-білий, з рожевими прожилками, середньощільний, ніжний, соковитий, ароматний, відмінного кислувато-солодкого смаку (4,5—4,8 бала).
Знімна й споживча стиглість у степовій зоні настає в другій декаді липня, в лісостеповій — наприкінці цього місяця, на Поліссі — на початку серпня. Достигають плоди неодночасно. Зберігаються 2—3 тижні. Транспортабельність середня. Використовують у свіжому вигляді, на виготовлення високоякісних соків.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 171 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024