Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Пт, 14.06.2024, 09:03

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Папіровка
Літні сорти 28.10.2008, 00:34
Папіровка (Алебастрове, Налив білий прибалтійський, Кальвіль білий королівський) — прибалтійський сорт народної селекції. Поширений на Поліссі та в Лісостепу. Основний сорт ранньо-літнього строку достигання як у промислових насадженнях, так і в аматорських садах.
Дерево середньоросле. В молодому віці росте інтенсивно й утворює овальну крону. У плодоносних дерев крона широкоовальна або округла, негуста. Скелетні гілки середньої міцності відходять від стовбура під кутом 40—60°. Пробуджуваність бруньок середня, пагоутворювальна здатність середня. Плодоносить переважно на кільчатках.
Зимо- та морозостійкість високі. Стійкість до парші та борошнистої роси середня.
Цвіте в середні строки. Життєздатність пилку середня (22—55%). Сорт самобезплідний. Кращі запилювачі: Квінті, Антонівка звичайна, Жорж Кав, Конфетне, Джеймс Грів, Уелсі, Макінтош, що забезпечують зав’язування плодів у межах 24-37%.
Швидкоплідний. У плодоношення вступає на третій – четвертий рік після садіння. 3 віком інтенсивно нарощує врожайність і плодоносить рясно; 10-12-річні дерева формують по 50—75 кг плодів. З роками перенавантажується урожаєм, плодоношення стає періодичним.
Плоди середніх розмірів (110—140 г) і середньої одномірності, сплющено-округлоконічні, зеленувато-жовті з густим восковим нальотом і численними великими підшкірними цитатами. Шкірочка тонка, гладенька, суха. М’якуш білий, нещільний, ніжний, великозернистий, соковитий, доброго кисло-солодкого смаку (4,0—4.2 бала). У перестиглих плодів стає сухуватим, розсипчастим, буруватого відтінку, посереднього смаку.
Знімна й споживча стиглість настають у другій — третій декадах липня. Плоди достигають неодночасно. Зберігаються 2—3 тижні. Транспортабельність невисока. Використовують у свіжому вигляді, на виробництво сухих порошків, компотів.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 165 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024