Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Вс, 25.02.2024, 03:45

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Пепінка золотиста
Осінні сорти 28.10.2008, 00:36
Пепінка золотиста — сорт української селекції. Виведений на Млїівській дослідній станції садівництва від схрещування в 1928 році сортів Пепінка литовська і Ренет Баумана. З 1971 року районований у всіх грунтово-кліматичних зонах України, але найбільше поширений на Поліссі та в Лісостепу.
Дерево середньоросле, з широкоокруглою середньозагущеною кроною, створеною міцними скелетними гілками, що відходять від стовбура під кутом 50—90°. Пробуджуваність бруньок та пагоноутворювальна здатність середні. Плодоносить на кільчатках, списиках, плодових прутиках, однорічних приростах.
Зимостійкість висока. Стійкість до грибних захворювань вища за середню.
Цвіте в ранні строки, дуже рясно й дружно. Життєздатність пилку середня — 41—59%. Зав'язування плодів від вільного запилення —12— 21%, від кращих запилювачів (Антонівка звичайна. Айдаред, Кальвіль сніговий, Рубінове Дуки, Спартан) —12—37%.
У плодоношення вступає рано, на третій рік росту в саду на ММ106. Плодоносить дуже рясно й стабільно за роками. У молодому віці швидко нарощує врожай. На Поліссі 5—8-річні дерева формують по 30—45 кг, 10—13-річні — по 80—120 кг плодів.
Плоди середні та більші за середні (140—180 г), середньої одномірності, кулясті або широкоокруглоконічні, зеленувато-жовті, зі світло-червоним розмитим рум'янком на сонячному боці, з ледь помітними зеленувато-сірими підшкірними цяточками. Шкірочка дуже тонка, гладенька, блискуча, масляниста. М'якуш білий, дуже ніжний, соковитий, дрібнозернистий, доброго кисло-солодкого смаку (4,1—4,3 бала).
Знімна стиглість настає в другій декаді вересня, споживча — в жовтні. У звичайному сховищі плоди зберігаються 1—1,5, в холодильнику — до 4 місяців. Транспортабельність середня. Використовують свіжими, для мочіння, виготовлення пюре, варення, джемів.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 181 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа
Логин:
Пароль:

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024