Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Пт, 14.06.2024, 08:37

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Пінова
Зимові сорти 28.10.2008, 00:37
Пінова (Pinova) — сорт, отриманий у Німеччині у 1986 році за схрещування сортів Клівія і Голден Делішес.
Дерево середньоросле, з широкопірамідальною середньозагущеною кроною, доволі морозостійкі, високостійке до парші та борошнистої роси. Сприйнятливість до бактеріального опіку середня (Faby R, 1994).
Цвіте в середньопізній строк. Диплоїд. Добре запилюється пилком сортів Ельстар, Гала, Глостер, Голден Делішес, Айдаред, Мелроуз, Чемпіон.
У плодоношення вступає рано — на другий рік росту в саду. Плодоносить щорічно й рясно. Схильний до надмірного зав'язування плодів і перевантаження урожаєм. На проріджування зав'язі та літнє обрізування реагує збільшенням розмірів і поліпшенням забарвлення яблук.
Плоди вище середнього розміру, одномірні, округло-конусоподібні, з доволі вузькою верхівкою, зеленувато-жовті, з оранжево-червоним штрихувато-розмитим рум'янком, що вкриває 60—70% поверхні. Шкірочка тонка, але щільна, гладенька, слабоблискуча м'якуш жовтий, дуже щільний, ламкий, соковитий, з приємним ароматом, відмінного кислувато-солодкого смаку.
Знімна стиглість настає наприкінці вересня — на початку жовтня. Достиглі плоди не осипаються. При недбалому збиранні на них можуть з'явитися вмятини від пальців, що знижує товарність. У холодильнику плоди зберігаються близько восьми місяців, не зазнаючи фізіологічних змін. До закінчення зберігання не втрачають соковитості, консистенції м'якуша і в'януть менше, ніж яблука Голден Делішеса.
Садівники Європи називають Пінову сортом XXI ст. І віщують йому довге життя, оскільки він переважає популярні нині сорти за стійкістю до хвороб, швидкоплідністю та врожайністю.
В Україні Пінова випробовується зовсім недавно. Результати вивчення засвідчують, що в південному Поліссі її плоди достигають наприкінці вересня. За зовнішнім виглядом і масою вони типові для цього сорту. В холодильнику зберігаються до травня, не в'янучи, не втрачаючи смаку і консистенції м'якуша. Останні показники на дегустаціях було оцінено на 4,6—4,9 бала.
Пінова заслуговує на увагу українських садівників. Вже нині слід почати виробниче відрощування цього сорту в зонах районування Голден Делішеса.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 218 | Рейтинг: 5.0/1 |
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024