Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Вт, 23.07.2024, 19:17

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Прима
Літні сорти 28.10.2008, 00:40
Прима — сорт американської селекції, отриманий від схрещування сіянців 14—510 (F2 26829–2–2 х Голден Делішес) і NY 123249. Випробовується в дослідних насадженнях наукових установ та у промислових садах по всій території України. У1991 році районований у степовій зоні.
Дерево сильноросле, з широкоокруглою доволі густою кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура майже під прямим кутом. Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворювальна здатність середня. Плодоносить на кільчатках, списиках, плодових прутиках та однорічному прирості.
Недостатньо зимостійкий для успішної культури в умовах Полісся. Для Лісостепу і Степу зимостійкість достатня.
Імунний проти парші, високостійкий до борошнистої роси.
Цвіте в ранні строки. Життєздатність пилку — 25—56%. Зав'язування плодів від вільного запилення — 7—43%. Кращі запилювачі: Пріам, ВМ 41497, Делічія, Алкмене, Самобезплідний.
Швидкоплідний сорт. На середньорослій підщепі вступає у плодоношення на третій рік після садіння й інтенсивно нарощує урожайність, яка вже з шостого року перевищує 40 кг. У 12-річному віці кожне дерево формує по 100—157 кг плодів, але плодоношення стає періодичним.
Плоди більші середнього розміру (150—180 г), порівняно одномірні, сплющено-округлі, з ребристою верхівкою, жовті, з кармінно-червоним смугасто-розмитим рум'янком на більшій частині поверхні. Шкірочка тонка, еластична, ніжна, блискуча. М'якуш кремовий, середньощільний, соковитий, ніжний кисло-солодкого смаку (4—4,2 бала).
Знімна й споживча стиглість настає у третій декаді серпня. У звичайному сховищі плоди зберігаються до одного місяця, в холодильнику — 2—3. Під час зберігання можуть уражуватися гіркою підшкірковою плямистістю. Транспортабельність висока. Використовуються у свіжому вигляді, на виготовлення соків.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 137 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024