Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Вт, 23.07.2024, 20:06

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Радогость
Зимові сорти 28.10.2008, 00:42
Сорт виведений в інституті садівництва УААН (м.Київ) від схрещування у 1971 році сортів Джонатан і Грінслівз. У 2000 році введений до Реєстру сортів рослин України, його рекомендовано вирощувати на Поліссі та в Лісостепу.
Дерево середньоросле з широкоокруглою середньозагущеною кроною. Скелетні гілки відходять від стовбуру під широким кутом (55—90°). Пробуджуваність бруньок вища за середню, пагоноутворювальна здатність середня. Плодоносить на кільчатках, списиках, плодових прутиках. Зимостійкість висока, стійкість до парші та борошнистої роси середня. Цвіте в середні строки, інтенсивно. Життєздатність пилку доволі висока (53—72%). Зав’язування плодів від вільного запилення — 8—17%. Кращі запилювачі: Айдаред, Аскольда, Рубінове Дуки, Спартан.
У плодоношення на середньорослій підщепі вступає на третій—четвертий рік після садіння. Урожаї нарощує швидко: 6-8-річні дерева формують по 20—30КГ, 10—12-річні — по 50^90 кг плодів. Плодоносить стабільно.
Плоди середнього та більше середнього розміру (125—175 г), середньої одномірностіі сплющено-конінні, трохи асиметричні, жовті, з тьмяно-червоним штрихувато-розмитим рум'янком на всій поверхні та великими жовтими злегка опробковілими, підшкірними цяточками. Шкірочка середньої товщини, щільна, суха, злегка оржавлена. М'якуш жовтувато-світло-кремовий, щільний, ламкий, соковитий, ароматний, гармонійного кисло-солодкого змаку (4,4-4,5 бала).
Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. Узвичайному сховищі плоди зберігаються до лютого—березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують свіжими та на виготовлення марочних соків.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 135 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024