Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Пт, 14.06.2024, 07:10

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Теремок
Осінні сорти 28.10.2008, 00:49
Теремок виведений а Інституті садівництва УААН (м. Київ) за схрещування гібриду 25/2—Д з сортом Грів Руж. З 1999 року районований на Поліссі та в Лісостепу України. Швидко поширюється в насадженнях садівників-аматорів.
Дерево середньоросле, з пласко-округлою середньозагущеною кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура під широким кутом. Пробуджуваність бруньок і пагоноутворювальна здатність середні. Плодоносить на кільчатках, списиках, однорічних приростах.
Зимостійкість середня. Стійкість до парші та борошнистої роси висока.
Цвіте в середні строки, щорічно, досить інтенсивно. Життєздатність пилку — 71—83%. Від вільного запилення зав'язує 6—18% плодів. Кращі запилювачі: Алкмане, Жовтневе Дуки, Чемпіон.
Швидкоплідний. На середньорослій підщепі у плодоношення вступає на третій рік росту в саду. Плодоносить стабільно. Врожайність 4— 5-річних дерев — 7—12 кг, 8—10-річних — 40—55 кг.
Плоди середніх та більших за середні розмірів (140—200 г), середньої одномірності, зрізано-ширококонічні часто асиметричні, світло-жовті, з оранжево-червоним штрихувато-розмитим рум'янком на більшій частині поверхні. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, суха, гладенька. М'якуш світложовтий, дрібнозернистий, ніжний, соковитий, ароматний, гармонійного кисло-солодкого смаку (4,2—4,5 бала).
Знімна й споживча стиглість настає в першій половині вересня. У сховищі плоди зберігаються до місяця, в холодильнику — 2,5—3 місяці.
Транспортабельність висока. Використовують свіжими та на виготовлення соків.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 142 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024