Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Вс, 25.02.2024, 03:21

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти » Яблоки

Ямба
Літні сорти 28.10.2008, 00:51
Ямба — сорт німецької селекції. Одержаний від схрещування у 1954 році сортів Мелба і Джеймс Грів. Проходить первинне сортовипробування в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України. Визнаний перспективним для промислових насаджень Полісся та Лісостепу.
Дерево сильноросле, з широкоовальною середньозагущеною кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 50—70°. Пробуджуваність бруньок і пагоноутворювальна здатність середні. Плодоносить на кільчатках, списиках, однорічних приростах.
Зимостійкість і стійкість до пізньовесняних заморозків висока, до парші та борошнистої роси — вища за середню.
Цвіте в середньоранні строки, інтенсивно. Життєздатність пилку — 40—59%. Зав'язування плодів від вільного запилення—11—18%. Кращі запилювачі: Катя, Мелба, Оттава 274, Прима, Слава переможцям.
У плодоношення на середньорослій підщепі вступає на, третій — четвертий рік після садіння. Плодоносить стабільно. Урожайність восьми — десятирічних дерев — 18—32 кг.
Плоди середніх та більших за середні розмірів (120—180 г), середньої одномірності, сплющено-округло-конічні зі згладженими ребрами, зеленувато-світло-жовті, з червоним розмито-штрихуватим рум'янком на більшій частині поверхні, білими дрібними підшкірними цяточками і слабким сизим нальотом. Шкірочка товста, щільна. М'якуш білий, іноді з рожевими прожилками, ніжний, дуже соковитий, гармонійного кисло-солодкого смаку (4,3-4,4 бала).
Знімна й споживча стиглість настає в середині серпня. В холодильнику плоди зберігаються 1—1,5 місяця. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виробництво соків.
Категория: Яблоки | Добавил: Joni-Jo
Переходов: 174 | Рейтинг: 0.0/0 |
Форма входа
Логин:
Пароль:

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024