Главная
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Пн, 20.05.2024, 13:38

Приветствую ГостьГлавная Компания Контакты
Овощи Фрукты Экзотика
Скачать прайс Excel Скачать прайс Word    Прайс-лист
Меню сайта

Наш опрос
Как часто вы употребляете свежие фрукты?
Всего ответов: 146

Статистика


Главная » Каталог сайтов » Фрукти

Яблоки [126]
Яблоки

В разделе сайтов: 126
Показано сайтов: 41-60
Страницы: « 1 2 3 4 5 6 7 »

Зимний банан Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Период созревания: в 3-й декаде сентября. Фрукт: от среднего до крупного размера, коническо-округлой формы, с гладкой поверхностью, с характерными продольными волокнами. Кожица нежная, гладкая. Цвет – желтоватый, а фрукты, оставленные на солнце, могут приобрести розовый румянец. Мякоть бело-желтоватого цвета, нежной консистенции, сочная, с приятным вкусом, сладкая, с кисловатым привкусом и с сильным ароматом банана. При обращении и транспортировке фруктов следует проявлять осторожность. Срок хранения - 165-185 дней.

Яблоки | Переходов: 195 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

ЗЛАТНИ ДЕЛИШЕС Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Происхождение: США обнаружан в 1892 году как стихийный посёв неизвестных родителей а  производство с 1914 года

Характерны черты плода: Плод крупный до оченъ крупный конусной формы

Цвет: Основные зеленовато желтоватый цветкоторый в полном созревании переходит в золотисто жёлтый

Вкус: Выразительно сладкого вкуса с оченъ приятним агроматом высокого качества

Время созревания: Вторая половине сентября

Время хранения: С сентября до мая
Яблоки | Переходов: 154 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

ЙОНАГОЛД Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Происхождение: США произошла скрещением сортов Йонатана и Златни делишес

Характерны черты плода: Плод крупный до оченъ крупный. Кругловатой.немного вытянутой формы

Цвет: основные зеленовато жёлтый дополнитеъный оранжево красный

Вкус: Сладко кисловатый ароматный вкус

Время озревания: в средине сентября

Время хранения: С сентября до апреля

Яблоки | Переходов: 211 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

Кальвиль снежный Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

сорт народной селекции, Деревья среднерослые. Плоды среднего размера, зеленовато-белые, высоких вкусовых качеств, кисловато-сладкие, ароматные, Съемная зрелость наступает во второй декаде сентября. По сроку вступления в плодоношение — средний. Урожайность хорошая. Зимостойкость хорошая. Хорошо удается и на богаре и на орошении
Яблоки | Переходов: 167 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

Кальвіль донецький Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Сорт виведений на Донецькій дослідній станції садівництва від схрещування у 1951 році сортів Бойкен ї Ренет Симиренка. З середини 70-х років вирощують в інтенсивних промислових та аматорських садах степової та лісостепової зон України. Районований 1987 року. Досить популярний у тих садівників-аматорів, які віддають перевагу зеленоплідним сортам.
Дерево слаборосле, з пласко-округлою, густою кроною. .ЇЇ утворюють досить міцні скелетні гілки, що відходять від стовбура під кутом 65—90°. Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворювальна здатність висока. Плодоносить на різновікових кільчатках, списиках та однорічному прирості.
Зимостійкість вища за середню, сприйнятливість до парші слабка, до борошнистої роси — вища за середню.
  Цвіте в середні строки, довго й рясно. Життєздатність пилку середня — 42—57%. Зав'язування плодів від вільного запилення високе — 15 —37%. Кращі запилювачі: Айдаред, Джонатан, Зоря Поділля, Кальвіль сніговий, Мекінтош.
Швидкоплідний сорт. У плодоношення вступає на третій рік після садіння на середньорослій підщепі, на четвертий—п'ятий — на сильнорослій. З віком спостерігається деяка схильність дерев до періодичного плодоношення. Швидко нарощує об'єм крони та урожайність; 6—7-річні дерева формують по 18—40 кг, 10—13-річні — по 75—95 кг плодів.
Плоди середніх розмірів (130—150 г), одномірні, пласко-округло-конічні, з великими ребрами, особливо на верхівці, жовтувато-зелені, іноді з легкою засмагою на сонячному боці та рідкими доволі великими біло-зеленими підшкірними цяточками. Шкірочка товста, міцна, еластична, гладенька, блискуча, масляниста. М'якуш зеленувато-білий або білий, середньощільний, дрібнозернистий, ніжний, соковитий, доброго кисло-солодкого смаку (4—4,4 бала).
Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. Усховищі плоди зберігаються до березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують свіжими та на виготовлення соків.
Яблоки | Переходов: 170 | Рейтинг: 5.0/1 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 28.10.2008

Катерина Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Пізньозимовмй сорт, виведений в Інституті садівництва УААН (м. Київ) від схрещування сортів Голден Делішес і Мекінтош Важак. У 2001 році включений до Реєстру сортів рослин України для Полісся та Лісостепу.
Дерево середньоросле з широкоовальною доволі загущеною кроною, зимостійке, високостійке до парші, середньостійке до борошнистої роси. На середньорослій підщепі у плодоношення вступає на третій—четвертий рік після садіння. Плодоносить стабільно й рясно, в 5—10-річному віці формує 18—29 т/га плодів. Пртребує нормування квіток і зав'язі.
Плоди вище середніх розмірів (160—190 г), середньої одномірності, зрізано-конічні, із слаборебристою верхівкою, зеленувато-жовті, з неяскравим червоно-оранжевим смугастим рум'янком на сонячному боці. Шкірочка середньої товщини, щільна суха. М'якуш жовтувато-кремовий, щільний, ламкий, дуже соковитий, відмінного кислувато-солодкого смаку (4,7—4,8 бала). Смакові якості незалежать від погодних умов вегетаційного періоду.
Знімна стиглість плодів умовах Київщини настає наприкінці вересня, споживча—у грудні. Транспортабельність висока. Використовують в основному для споживання у свіжому вигляді, придатні також для приготування марочних соків.
Яблоки | Переходов: 176 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 28.10.2008

Катя Яблоки
     Їстівне (Літні сорти )

Катя — сорт шведеької селекції. Виведений у 1947 році від схрещування сортів Джеймс Грів і Пармен Уорчестер. Проходить первинне та виробниче випробування в насадженнях яблуні наукових установ у Лісостепу та на північному Поліссі України. Перспективний для західного і центрального Лісостепу та північного Полісся.
Дерево середньоросле, з широкоовальною або округлою, компактною, середньозагущеною кроною, яку створюють середньої міцності скелетні гілки, що відходять від стовбура під кутом 40—80° з піднесеними догори кінцями. Пробуджуваність бруньок висока. Пагоноутворювальна здатність середня.
Плодоносить на кільчатках, плодових прутиках, однорічних приростах. Зимостійкість вища середньої, стійкість до парші та борошнистої роси висока.
Цвіте в ранні строки, дуже рясно. Життєздатність пилку нижча середньої (21—35%). Зав'язування плодів від вільного запилення — 7— 12%. Кращі запилювачі: Джеймс Грів, Жорж Кав, Оттава 272, Лапіровка. Сорт практично самобезплідний.
Скороплідний. На підщепі ММ106 у плодоношення вступає на третій—четвертий рік після садіння. Плодоносить стабільно. Швидко нарощує урожай: 6—8-річні дерева формують по 15—38 кг, 12— 13-річні — по 45—85 кг плодів.
Плоди середніх розмірів (110—140 г), одномірні, округло-конічні, зеленувато-жовті, з яскраво-червоним розмитим рум'янцем майже по всій поверхні. Шкірочка тонка, щільна, еластична, гладенька, блискуча. М'якуш світло-кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий, доброго кисло-солодкого смаку (4—4,2 бала), на який дуже впливають температурні умови періоду формування плоду.
Знімна й споживча стиглість настає наприкінці серпня. В холодильнику плоди зберігаються два місяці. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляд.
Яблоки | Переходов: 180 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 28.10.2008

Квинти Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Выведен в Канаде путем скрещивания сортов Кримсон Бьюти и Ред Мелба. Дерево среднего роста. Зимостойкость высокая. Устойчивость к парше недостаточная. Плоды средней величины. Кожица привлекательной розово-красной окраски. Мякоть плотная, кремовая, отличного десертного вкуса. Плоды созревают одновременно с Папировкой. Хранятся 20-25 дней, транспортабельны. Недостатками сорта являются неодновременное созревание плодов и предуборочное осыпание.
Яблоки | Переходов: 197 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

Квінті Яблоки
     Їстівне (Літні сорти )

Зимостійкість висока, сприйнятливість до парші середня, стійкість до борошнистої роси висока.
Квінті — сорт канадської селекції. Виведений від схрещування сортів Крімсон та Мелба. Проходить первинне і виробниче випробування в усіх зонах України. Доволі поширений в аматорських садах. Перспективний для Полісся, Лісостепу, центрального та західного Степу, Передкарпаття, Криму.
Дерева середньорослі, з ширококруглою, доволі рідкою кроною. Скелетні гілки товсті, сильні, розміщені під кутом 60-90°. Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворюеальна здатність низька. Плодоносить переважно на кільчатках, списиках і плодових прутиках.
Цвіте рано, доволі рясно. Життєздатність пилку середня (37—52%). Зав'язування плодів від вільного запилення помірне (6—11%). Кращі запилювачі: Віста Белла, Джуліред, Папіровка, Стзрк Ерлієст.
У плодоношення вступає на четвертий — п'ятий рік після садіння. Схильний до періодичного плодоношення. Урожай плодів молодих 7— 8-річмих дерев становить 15—25 кг, 10—13-річних — 38 — 60 кг.
Плоди середніх розмірів (100—130 г), округло-конічні, зеленувато-жовті, з рожевувато-червоним розмитим рум'янком майже по всій поверхні, дрібними сірими підшкірними цяточками та сизим нальотом. Шкірочка тонка, ніжна, еластична, гладенька, блискуча. М'якуш світло-кремовий, середньої щільності, дрібнозернистий, соковитий, відмінного кисло-солодкого смаку (4,5—4,6 бала).
Знімна й споживча стиглість у Степу настає у першій, Лісостепу — у другій, на Поліссі — в третій декадах липня. Плоди достигають неодночасно, зберігаються 2—3 тижні. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виготовлення соків.
Яблоки | Переходов: 128 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 28.10.2008

Киддз оранж ред Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Новозеландский сорт. Крона формируется почти без участия садовода. Плоды 150—200 г. оранжевого цвета, отличных вкусовых качеств, кисло-сладкие, пряные. Съемная зрелость в начале сентября. Сорт рано вступает в пору плодоношения, плодоносит сравнительно регулярно.
Яблоки | Переходов: 167 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

Кинрей Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Кинрей (Кинри) — японский зимний сорт. Выведен из Голден делишеса, но отличается лучшей лежкостью плодов. Зимостойкость плодовых почек слабая. Плоды округло-цилиндрические, эффектной формы, светло-желтые с небольшим румянцем на солнечной стороне, вкусные.
Яблоки | Переходов: 197 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

Китайка Яблоки
     Їстівне (Літні сорти )

Этот сорт яблок садоводы любят за пикантный вкус и крупный размер плодов. Но у китайки есть и свои недостатки. Очень уж поздно она начинает плодоносить и не всегда обильно.
Яблоки | Переходов: 175 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

Корей Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Японский сорт. Деревья среднерослые. Плоды средней величины, сочные, кисло-сладкие, хорошо хранятся до апреля — мая, хорошо сложившийся вкус отмечается к концу хранения. Сорт скороплодный и урожайный, успешно возделывается в богарных условиях
Яблоки | Переходов: 174 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

КОРТЛАНД Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )


Плоды выше средних или крупные (масса 200г. - 240г.), одномерные, широко-округлые. слегка конической формы, слабо-ребристые, бледно-зеленовато-желтые, с темно-фиолетово-красным размыто-полосатым румянцем на значительной части плода. Мякоть снежно-белая, сочная, плотная, мелкозернистая, с приятным ароматом и пряностью. Хранятся до мая.
Яблоки | Переходов: 157 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

Кортланд Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Раннезимний сорт происхождением из США.
Дерево средней силы роста с округлой густой кроной. Зимостойкий и засухоустойчивый, в сильной степени поражается мучнистой росой. В пору плодоношения вступает на 5-6-й год. Не имеет четко выраженной периодичности в плодоношении. Урожай со взрослого дерева достигает 150-170 кг. Плоды (масса 140-170 г) округло-плоские, зеленые, с темно-красным размытым полосчатым румянцем, покрывающим почти полностью поверхность. Мякоть белая, мелкозернистая, сочная, нежная, кисловато-сладкого вкуса. Созревают во второй половине сентября, сохраняются до января - февраля. Так как сорт сильно поражается мучнистой росой, требует обязательной и систематической обработки противогрибными препаратами.
Яблоки | Переходов: 182 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

Лада Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Лада — зимний, высокоурожайный и зимостойкий сорт. Выведен Красноярской опытной станцией плодоводства из Папировки. Деревья среднерослые (высотой до 3 м), вступают в плодоношение на 3—4-й год. Плоды массой 30— 40 г, плоско-круглые, белые с малиновым или буровато-красным румянцем. Мякоть белая мелкозернистая.

Районирован в Красноярском крае.

Яблоки | Переходов: 133 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

Ламбурне Яблоки
     Їстівне (Осінні сорти )

Ламбурне — осенний английский сорт. Деревья рано вступают в плодоношение. По характеру плодоношения и сдержанному росту относится к спуро-вым сортам. Плоды крупные, нарядные: румянец покрывает почти весь плод, лежат до января. Мякоть плотная, винно-кисло-сладкая. Из-за слабой зимостойкости сорт распространяется только в южных районах садоводства.

Опылители: Уэлси, Пепина литовская, Россошанское полосатое, Осеннее полосатое.

Яблоки | Переходов: 189 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

ЛЕСОСТЕПНОЕ Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )


Плоды крупные. Кожица плотная, прочная. Окраска: основная-зеленоватая; покровная- розово-красный румянец. Мякоть нежная, кисло- сладкого вкуса, средней сочности. Хранятся до апреля.
Яблоки | Переходов: 113 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 01.11.2008

Ліберті Яблоки
     Їстівне (Літні сорти )

Сорт американської селекції. Одержаний від схрещування імунного сіянця PR 154—12 (Уелсі х F2 26829—2—2) з сортом Мекаун. 3 середини 60-х років випробовується в дослідних насадженнях наукових установ по всій території України. Перспективний для Полісся, центрального та північно-східного Лісостепу, Донбасу.
Дерево середньоросле, у молодому віці швидкоросле, з округлою негустою кроною. Скелетні гілки відходять від стовбура під кутом 45—65°. Пробуджуваність бруньок і пагоноутворювальна здатність середні. Плодоносить на кільчатках і списиках.
Зимостійкість вища за середню. Сорт імунний щодо парші, сприйнятливість до борошнистої роси середня.
Цвіте в середні строки, Дуже рясно й дружно. Життєздатність пилку 15—55%. Зав'язування плодів від вільного запилення — 6—3, від кращих запилювачів (Айдаред, Глостер, Прісцилла, Флоріна, Мекфрі) — 12—17%.
На всіх підщепах вирізняється високою швидкоплідністю, швидким нарощуванням урожаїв, стабільним плодоношенням. На третій—четвертий рік росту в саду врожайність на ММ106 становить 6—43, у семирічному віці — 38—42, у 9 років — 65 — 123 кг з дерева.
Плоди середнього розміру (130—150г), округло-конічні, зеленувато-жовті, з плямисто-розмитим інтенсивним темно-бордовим покривним забарвленням на більшій частишні поверхні, численними дрібними білими підшкірними цяточками та сизим восковим нальотом. Шкірочка середньої товщини, щільна, еластична, блискуча. М'якуш кремувато-білий, середньої щільності, соковитий, солодко-кислого освіжаючого смаку (4,0—4,2 бала).
Знімна стиглість настає в середині вересня, споживча — наприкінці жовтня. У сховищі плоди зберігаються два, в холодильнику—до п'яти місяців. ПІД час зберігання уражуються побурінням сердцевини. Транспортабельність висока. Використовують у свіжому вигляді, на виробництво високоякісних соків, на виготовлення сухофруктів, варення, джему.
Яблоки | Переходов: 150 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 28.10.2008

Лігол Яблоки
     Їстівне (Зимові сорти )

Лігол(Ligol) отриманий у 1972 році в Інституті садівництва і квітникарства у Скерневіце від схрещування сортів Лінда і Голден Делішес. Нині, на думку О. В, Мельника (1995), є серйозним конкурентом Айдареда. Тому його широко рекламують і впроваджують у промислові насадження, насамперед — на батьківщині (у Польщі).
Дерево середньоросле, з широкопірамідальною середньозагущеною кроною, придатною для веретеноподібного формування. Зимостійкість вища середньої, стійкість до парші та борошнистої роси висока, до бактеріального опіку — ничжа середньої.
Цвіте в середні строки. Самобезплідний сорт. Добре утворює зав'язь при запиленні пилком Айдареда, Глостера, Спартана, Чемпіона.
У плодоношення вступає рано. Плодоносить дуже рясно. За даними польських дослідників (Ugolik М. та ін., 1995), його урожай на М 26 за схемою садіння 4 х 2,5 м уже на третій рік росту в саду становить 17,6, шостий — 51,3 т/га. Сумарна врожайність за перших чотири роки плодоношення досягла 124,8 т/га. В аналогічному насадженні високопродуктивного сорту Джонаголд урожай становив відповідно 11,2; 47,1 і 85,6т/га.
Лігол схильний до періодичності плодоношення. Тому ще молоді дерева потребують проріджування зав’язі та літнього, обрізування.
Плоди великі, одномірні, округло-конусоподібні, з ребристою верхівкою, зеленувато-жовті та інтенсивним червоно-карміновим розмитим рум’янком майже по всій поверхні. Шкірочка середньої товщини, щільна, гладенька, блискуча. М'якуш кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий ароматний, відмінного кислувато-солодкого смаку.
Знімна стиглість настає наприкінці вересня. У холодильнику зберігаються до 6 місяців. Лід час зберігання можливе ураження гіркою підшкірною плямистістю і загаром шкірочки.
В Україні Лігол випробовують з 1995 року в колекційних насадженнях. За такий короткий період, наприклад, у південному Полісі помічено достатню зимостійкість сорту, стійкість до грибних захворювань, швидкоплідність, високі товарні та смакові якості плодів. Однак за лежкістю вони значно поступаються яблукам Айдареда.
Яблоки | Переходов: 234 | Рейтинг: 0.0/0 | Добавил: V.P.-Comp | Дата: 28.10.2008

Форма входа
Логин:
Пароль:

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  •  

    V.P.- Company

    Joni-Jo Desing Studio © 2024