Гала - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Четвер, 23 Бер 2017, 22:03

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Гала
  Осінні сорти 12 Тра 2009, 11:36
  Ось вже 35 років широко вирощують в багатьох країнах сорт Гала (Gala) та його численні мутанти.
  Сорт Гала отримано в 1957 році в Новій Зеландії селекціонером Дж. X. Кіддом в результаті схрещування Кідс Оранж Реда і Голден Делішеса. Перші сади нового сорту було закладено в 1965 році на його батьківщині, а вже через деякий годину з'явились в Бразілії, Канаді, США Європі. Сорт привернув увагу садівників, насамперед, раннім вступом в плодоношення високою та регулярною врожайністю, відмінним смаком плодів, які, однак середніх або нижче середніх розмірів, а їх покривне забарвлення недостатньо яскраве - оранжево-червоний плямисто-смугастий рум'янок майже по всій поверхні.
  Зовнішній вигляд яблук викликав побоювання, що покупець, звиклий до великих яскраво-червоних плодів, залишить поза увагою новий сорт. Ситуація швидко змінилася на користь Галі, коли з'явились її яскраво забарвлені мутанти.
  В дослідних насадженнях Україні Гала випробовується з середини 70-х років минулого століття, з 1993 долі районований в степовій зоні. В промислових садах поки що займає незначне місце. Його клон Гала Маст перспективний для західного Лісостепу, Степу та Кріму.
  Дерево середньоросле, з широкоовальною негустою кроною. Ськелетні гілки середньої міцності відходять від стовбура під кутом 45-75°, кінці їх спрямовані догори.
  Плодоносити на кільчатках, плодових прутиках, верхівках однорічних приростів Зімостійкість і стійкість до парші середня, до борошнистої роси висока. Водночас сорт дуже сприйнятливий до європейського раку.
  Цвіте в середньопізні рядки. Діплоїд. Жіттєздатність пилу добра (73-89%), Кращі запилювачі: Котить, Джеймс Грів, Ельстар.
  В плодоношення вступає на шостий-сьомий рік після садіння на сильнорослій підщепі і на третій-четвертий - на карликовій. В молодих дерев урожайність помірна й щорічна, дорослі формують по 55- 80 кг плодів, Сорт схильний до перевантаження врожаєм, при цьому плоди формуються дрібні.
  Плоди середніх розмірів (115-145 г), досить одномірні, округлі або оругло-зрізано-конічні зі слабкою ребристістю на верхівці, жовті зі смугасторозмитим оранжево-червоним рум'янком на більшій частині поверхні. Шкірочка тонка, щільна, суха. М'якуш світло-жовтий, щільний соковитий, ламкий, відмінного кислувато-солодкого смаку (4,6 балу).
  Знімна стиглість настає в другій декаді вересня, споживча - в листопаді. В сховищі з природним охолодженням плоди зберігаються 2-2,5 у холодильнику - 5-6місяців. Транспортабельність середня. Вікорістовують в свіжому вигляді та на виробництво соків.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 314 | Рейтинг: 4.0/2 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017