Кальвіль донецький - Яблука - Фрукти - Сорт\Різновид - В.П.-Компані Головна
 

ОвочЪ і ФруктЪтм

Середа, 22 Лют 2017, 17:16

Вітаю ГістьГоловна Русcкий English
Овочі Фрукти Екзотика
Закантажити прайс Excel Завантажити прайс Word    Прайс-лист
Меню сайту

Категорії розділу
Яблука [112]
Яблука

Наш опит
Безробіття - ?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту
 • Створити сайт
 • Агроогляд
 • Користні поради
 • Тропічна екзотика
 • Хороші Ідеї


 • Головна » Каталог сортів » Фрукти » Яблука

  Кальвіль донецький
  Зимові сорти 12 Тра 2009, 13:53
  Сорт виведений на Донецькій дослідній станції садівництва від схрещування у 1951 році сортів Бойкен ї Ренет Симиренка. З середини 70-х років вирощують в інтенсивних промислових та аматорських садах степової та лісостепової зон України. Районований 1987 року. Досить популярний у тих садівників-аматорів, які віддають перевагу зеленоплідним сортам.
  Дерево слаборосле, з пласко-округлою, густою кроною. .ЇЇ утворюють досить міцні скелетні гілки, що відходять від стовбура під кутом 65—90°. Пробуджуваність бруньок середня, пагоноутворювальна здатність висока. Плодоносить на різновікових кільчатках, списиках та однорічному прирості.
  Зимостійкість вища за середню, сприйнятливість до парші слабка, до борошнистої роси — вища за середню.
    Цвіте в середні строки, довго й рясно. Життєздатність пилку середня — 42—57%. Зав'язування плодів від вільного запилення високе — 15 —37%. Кращі запилювачі: Айдаред, Джонатан, Зоря Поділля, Кальвіль сніговий, Мекінтош.
  Швидкоплідний сорт. У плодоношення вступає на третій рік після садіння на середньорослій підщепі, на четвертий—п'ятий — на сильнорослій. З віком спостерігається деяка схильність дерев до періодичного плодоношення. Швидко нарощує об'єм крони та урожайність; 6—7-річні дерева формують по 18—40 кг, 10—13-річні — по 75—95 кг плодів.
  Плоди середніх розмірів (130—150 г), одномірні, пласко-округло-конічні, з великими ребрами, особливо на верхівці, жовтувато-зелені, іноді з легкою засмагою на сонячному боці та рідкими доволі великими біло-зеленими підшкірними цяточками. Шкірочка товста, міцна, еластична, гладенька, блискуча, масляниста. М'якуш зеленувато-білий або білий, середньощільний, дрібнозернистий, ніжний, соковитий, доброго кисло-солодкого смаку (4—4,4 бала).
  Знімна стиглість настає наприкінці вересня, споживча — у січні. Усховищі плоди зберігаються до березня, у холодильнику — до травня. Транспортабельність висока. Використовують свіжими та на виготовлення соків.
  Категорія: Яблука | Додав: Joni-Jo
  Переглядів: 291 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Пошук

  Baners
  Яндекс цитирования Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов АгроПоиск - аграрная поисковая система Анализ сайта Весь интернет в одном каталоге! Весь интернет в одном каталоге! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Rambler's Top100

  Реклама
  Тут Могла б бити ваша реклама!

  Звертайтеся до Адміністрації

   

  V.P.- Company

  Joni-Jo Desing Studio © 2017